Заміна

Заміна скла на iPhone у Луцьку. Методи та ціни

Не дивлячись на те що iPhone це досить надійні та технологічні смартфони – вони  не застраховані від різного роду технічних пошкоджень та поломок. Дисплей  – найбільш вразлива частина апарату, саме він одним із перших приймає на себе удар. Дуже часто він не витримує падіння об асфальт або іншу тверду поверхню та покривається тріщинами або так званою “павутинкою”.

Як відновити пошкоджений дисплей?

Існує два варіанта вирішення даної проблеми.

 1. Поміняти весь дисплейний модуль (Скло, підсвітку, сенсорний екран, дисплей).
 2. Поміняти тільки скло за допомогою спеціального клею.

Перший спосіб підходить для випадків коли пошкодження привели до виходу з ладу дисплея та сенсора, тоді доцільна заміна всього дисплейного модулю. В цьому випадку замінюється дисплейний модуль без використання клею та спеціалізованого обладнання.

Другий варіант підходить якщо пошкодилось тільки захисне скло а інші функції смартфону не постраждали. Це найбільш розповсюджений випадок серед сучасних телефонів, тому розглянемо як можна замінити скло на iphone.

Залиште свій номер телефону і ми проконсультуємо Вас та зробимо діагностику Вашого телефону.
[ да, абсолютно безкоштовно! ]

Залишити заявку

  Заміна скла з використанням клею LOCA

  Цей спосіб передбачає використання рідкого клею який твердіє під ультрафіолетовим випромінюванням. Процедура заміни досить легка тане дорога,  не потребує спеціальних інструментів. До недоліків можна віднести появу жовтих плям на дисплеї, некоректне відображення кольорів, затікання клею на підсвітку (що може привести до неправильної її роботи),помітні розводи на білому фоні.

  ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

  Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

  ВІДПРАВТЕ Online заявку

  Заміна скла з використанням плівки OCA

  В цьому методі використовується тверді плівки на основі клею. Для заміни скла на айфон потрібна наявність спеціалізованого обладнання та інструментів. Цей метод найбільш ідентичний заводській збірці, також в ньому нема тих недоліків які є в клеї LOCA, а саме:

  1. Коректне відображення кольорів
  2. Відсутність розводів та жовтих плям
  3. Довгостроковість
  4. Злиття в одне ціле дисплейного модуля

  Процес заміни скла OCAплівкою

  Заміна скла проводиться в декілька етапів.

  1. Підготовка комплектуючих: плівка OCA; сепаратор (для заміни скла);клейка стрічка; ламінатор; фіксатор; спиртовий очищувач; нове скло; Також важливо зберігати чистоту у приміщенні де проводиться ремонт.
  2. Очищення дисплею від уламків старого скла за допомогою спеціальної хімії та інструментів;
  3. Встановлюємо модуль на нижній частині вакуумного насоса і плівку на верхній частині ламінатора; знімаємо з плівки захисне покриття, після чого ламінатор пересуває нижню частину справа наліво, та приклеює захисне скло на плівку;
  4. Закріплюємо модуль у фіксатор, за допомогою клейкої стрічки знімаємо захисну плівку і обережно притискаючи його по середині , кладемо з верху;
  5. Робота з автоклавом: В залежності від моделі,встановлюємотемпературнийдіапазон (від 30 до 50 ° С), і таймер (від 20 до 45 хвилин); при збільшенні тиску модуль і захисне скло приклеюються, а все наявне повітря яке утворюється між шарами – усувається за допомогою пресу.
  6. Перевіряємо на відсутність повітряних бульбашок та інших дефектів, протираємо скло. 

  У результаті ми отримаємо професійну заміну скла з використанням сучасного устаткування. Така робота нічим не поступається якості заводської збірки.

  Заміна скла на iphone у Луцьку

  Можна зробити висновок що заміна скла з використанням OCAплівки – найбільш доцільний та якісний вибір. Такий метод забезпечить довготривалу роботу вашого апарату.

  Наші майстри мають необхідні навички, досвід та інструменти для проведення ремонту такого типу.     

  У наших сервісних центрах є можливість замінювати захисне скло для таких моделей iphone: 4, 4s , 5 , 5s , 6 , 6s , SE, 7, 7plus, 8 , X, XS,Xs Max, Xr

  Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

  Контактні телефони

  +38 099 75 00 996

  +38 068 35 97 590

  Наша адреса

  проспект Волі, 12

  місто Луцьк

  Години роботи

  Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

  Нд.: 10:00 - 17:00

  МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

  Б/У iPhone