ЛайфхакиСтатті

Apple втрачає контроль над цінами – Iphone дешевшають та стають більш доступними

Компанія Barclays, яка займається аналітикою у сфері бізнес-процесів, відзначила що Apple почала втрачати контроль над своєю потужною ціновою політикою. Для того щоб збільшити базу свого сервісу, компанія почала продавати нові смартфони за нижчою ціною ніж минулого року. Тім Лонг – аналітик з інформаційних технологій та телекомунікацій, відзначив, що доходи від iphone були сталими, але Barclays вважає що середня ціна продажу була нижчою.

Не дивлячись на зменшення продажів смартфонів, у третьому кварталі Apple відмітила кращі показники прибутків ніж очікували спеціалісти. Крім того ціна акцій також зросла на 1 %. Компанія заявила що дохід з однієї акції становить 3 долара, а загальна виручка 64 млрд. На початку були очікування що дохід з акції буде меншим. Такий ріст зумовлений зростаючим попитом на гарнітуру airpods,  планшети ipad та розвиток бізнес сервісів.

Дохід від реалізації iphone становила 34 млрд, що вище ніж прогнозували аналітики. Тім Лонг спрогнозував що вартість нових айфонів впаде на 10 % у четвертому кварталі 2019 року. Зараз очікується що ціна продовжить падати на 11 %, а у наступному році на 7 %.

На початку осені Apple представила три нових моделі iphone: iPhone 11, 11 Pro та 11 Pro Max. Вартість Iphone 11 складає 699 долларів, що на 8 % дешевше ніж минулорічна модель Iphone XR. Компанія вважає що зниження цін призведе до збільшення кількості їх клієнтів які будуть користуватись сервісами та послугами. Більшість спеціалістів з оптимізмом очікують вихід нового Iphone 5G наступного року. Тім Лонг припускає що Apple не може підвищити ціну на продукцію і при цьому не нашкодити попиту.

Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

Контактні телефони

+38 099 75 00 996

+38 068 35 97 590

Наша адреса

проспект Волі, 12

місто Луцьк

Години роботи

Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

Нд.: 10:00 - 17:00

МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

Б/У iPhone