Ремонт усіх моделей Macbook та i Mac у сервісному центрі "Майстерня"

Для перегляду переліку послуг на ремонт виберіть модель ноутбука, яка Вас цікавить

Чому ми найкращий сервіс?

Наша основна мета – це якісна робота та задоволений клієнт! Тому ми багато працюємо, аби наші відвідувачі завжди мали змогу до нас зайти.

Графік роботи

Ми працюємо навіть тоді, коли інші закриті: Пн. - Сб. із 9:00 до 20:00, Нд. із 10:00 до 17:00

Доступні ціни

У нас найменші ціни на ринку, а ще Ви можете отримати знижку 10% при замовленні на сайті.

Якість виконання

Ми якісно виконуємо свою роботу, тому сміливо даємо гарантію на усі послуги, що ми пропонуємо.

Найчастіші питання та відповіді

❓ Чи можливо у нас відремонтувати iMac та скільки це триває?

Так ми ремонтуємо iMac. Ремонт триває від 1 до 7 днів у зв'язку з дифіцитом деталей та складністю розборки!

❓ Скільки коштує та триває діагностика?

Діагностика триває від 1 до 5 днів. Та безкоштовна у разі ремонту!

❓ Використовуємо ми оригінальні деталі?

Так, ми використовуємо виключно оригінальні деталі скрізь де це можливо!

❓ Чи можливо відремонтувати iMac самостійно?

Ні, без спеціальних навиків та інструментів в домашніх умовах це зробити неможливо!

Ми також ремонтуємо

Ми займаємось ремонтом усієї техніки Apple, в тому числі:

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

ВІДПРАВТЕ Online заявку

MacBook від Apple це компактний ноутбук, котрий представлений широким модельним рядом.Кожна модельбезпосередньо варта уваги в не залежності від року випуску. Це портативні і багатофункціональні девайси, котрі повністю виправдовують свою ціну. Безумовна якість, швидкість в роботі, компактність та довговічність. Про переваги MacBook можна говорити вічно. Було б просто бездоганно, якби Applе подбали ще і про невразливість своєї продукції до падінь, механічних пошкоджень чи контакту з водою. Щодо надмірної вологості, то багато «яблучних» девайсів мають певний рівень захисту, але і цього зазвичай мало, задля уникнення неполадок. Поговоримо про особливості ремонту MacBook, про найчастіші скарги клієнтів та найчастіші види послуг, котрі нам доводилось надавати.

Заміна матриці на MacBook або ж заміна дисплею в зборі

В результаті механічного пошкодження екран макбука може перестати коректно працювати. Тріщини, чи пошкодження внутрішніх запчастин унеможливлюють подальше користування девайсом і доводиться проводити заміну дисплея. Проблеми з екраном може викликати і попадання вологи всередину, перетирання шлейфів матриці. Заміна дисплея макбук також проводитися, якщо на екрані з’явилися биті пікселі, плями і смуги,спотворюється зображення.

Якщо ж удар був настільки сильним, що деформувалася верхня кришка, сама лише заміна матриці не допоможе, тут потрібна заміна дисплея в зборі MacBook. Тобто заміна дисплея на макбук цілком з кришкою.

Подібний ремонт доволі клопіткий і довготривалий. Доведеться залишити девайс у сервісному центрі мінімум на один день, проте оновлений ноутбук зовсім не відрізнятиметься від щойно купленого.

Заміна клавіатури MacBook

Клавіатура перестала повністю або частково працювати? Це може бути результатом потрапляння вологи, сміття і пилу під кнопки або механічні пошкодження. Іноді достатньо почистити клавіатуру, перепідключити шлейф, прибрати залишки вологи або корозію, окремо замінити кілька клавіш. Якщо заїдає при натисканні одна або кілька кнопок, можна замінити їх або поставити нове кріплення. Але при великій кількості зламаних клавіш потрібна нова клавіатура. Заміна клавіатури на макбук повинна проводитися виключно в профільному сервісному центрі.

Наші спеціалісти у СЦ «Майстерня» виконають цю послуги максимально оперативно та за розумну вартість.

Заміна тачпада МакБук

Поломка тачпадаунеможливлює нормальну і повноцінну роботу з ноутбуком. Для того, щоб це виправити потрібна заміна touchpadmacbook. У яких випадках це доцільно:

  • Погане натискання;
  • Надмірний контакт з рідиною;
  • Механічні пошкодження.

В окремих випадках проблему може вирішити чистка тачпада на макбук, проте нерідко доводить проводити його повну заміну.

Заміна акумулятора на MacBook

Є кілька основних симптомів, котрі натякають, що з акумулятором щось не так.

  • Макбук почав швидко розряджатися;
  • Девайс перегрівається;
  • Вимикається при відсутності зарядного пристрою;
  • Акумулятор здувся.

При кожній з цих ознак, необхідна заміна батареї на макбук. Також акумулятор може бути непродуктивним по причині природнього зношення. Носити з собою зарядку, не завжди практично і зручно, тому краще замінити батарею на нову. Ще однією причиною пошкодження батареї може стати використання неоригінального зарядного пристрою. При попаданні вологи на акумулятор, він може роздутися і вивести з ладу клавіатуру йтачпад. В будь-якому випадку, від допомоги спеціалістів сервісного центру краще не відмовлятися.

Чистка від пилу та заміна термопасти в Луцьку: Чому так важливо проводити подібну профілактику?

Хоча б раз у рік ми рекомендуємо проводити чистку макбук від пилу, а за потребою додатково замінювати термопасту. Це вбереже від багатьох серйозних поломок, адже пил, що накопичується всередині шкодить багатьом деталям, спричиняє перенагрів девайсу, та решту неприємностей, котрі можуть вилитися у дороговартісний ремонт.

Потрібен якісний і доступний ремонт MacBook з гарантією? Звертайтеся у наш СЦ «Майстерня». Ми працюємо без вихідних, а також із клієнтами з інших міст.

Б/У iPhone