Ремонт усіх моделей iPhone у сервісному центрі "Майстерня"

Для перегляду переліку послуг на ремонт виберіть модель телефону, яка Вас цікавить

Найчастіші питання та відповіді

❓ Які терміни на ремонт iPhone?

Як правило, термін виконання робіт залежить від складності поломки та загруженості майстра. При наявності необхідних запчастин на ваш Айфон виконаємо протягом 1 дня.

❓ Чи є гарантія на ремонт техніки Айфон в сервісному центрі «Майстерня»?

На всі послуги по ремонту техніки Apple, включаючи iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch, а також Samsung, Meizu, Huawei, Xiaomi - гарантія видається як і на виконану роботу, так і на і запчастини

❓ Чи враховується у вартість ремонту ціна комплектуючих?

Вказана ціна на ремонт Peмoнт iPhone включає в себе і роботу майстра і вартість комплектуючих

❓ Які документи надає сервісний центр «Майстерня»?

Наш сервісний центр після проведення послуг ремонту надає чек та гарантійний талон

Чому ми найкращий сервіс?

Наша основна мета – це якісна робота та задоволений клієнт! Тому ми багато працюємо, аби наші відвідувачі завжди мали змогу до нас зайти.

Графік роботи

Ми працюємо навіть тоді, коли інші закриті: Пн. - Сб. із 9:00 до 20:00, Нд. із 10:00 до 17:00

Доступні ціни

У нас найменші ціни на ринку, а ще Ви можете отримати знижку 10% при замовленні на сайті.

Якість виконання

Ми якісно виконуємо свою роботу, тому сміливо даємо гарантію на усі послуги, що ми пропонуємо.

Ми також ремонтуємо

Ми займаємось ремонтом усієї техніки Apple, в тому числі:

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

ВІДПРАВТЕ Online заявку

AppleiPhone – це найпотужніші смартфони, яким практично немає аналогів серед конкурентів. Це найпопулярніші серед користувачів девайси, кожна нова модель котрих розкуповується за лічені години. Смартфони з «яблуком» є у кожної знаменитості, ця корпорація не потребує додаткової реклами, адже всі і так хочуть придбати для себе саме їхню продукцію. iPhone асоціюється у всіх із якістю, новітніми технологіями, кращою камерою, та високою продуктивністю. Це стильний зовнішній дизайн, та прекрасна збірка. Купити iPhone у Луцьку за доступною ціною можна у нашому СЦ «Майстерня». Ми пропонуємо широкий модельний ряд виключно оригінальної продукції. А ще у нас можна здійснити обмін техніки Apple на більш нову модель, або ж обмін бракованого смартфона на новий за умовами гарантії від виробника.

iPhone: переваги та недоілки

Купуючи подібний гаджет, потрібно ознайомитися не лише з його перевагами, а й недоліками. Вони тут незначні, проти все ж таки існують. Зокрема, iPhone досить унікальнийсмартфон, котрий потребує індивідуального підходу. Ці девайси потрібно заряджати лише оригінальним зарядним, щоб не зіпсувати батарею. Рекомендовано використовувати захисні аксесуари, щоб уникнути пошкоджень корпусу або екрану. А ще більш старі моделі, слід оберігати від надмірного контакту з водою. Напевно, що одним з недоліків цього гаджету, можна вважати дорогу вартість його ремонту. Ціна на ремонт техніки Apple відрізняється від вартості ремонту середньостатистичних смартфонів. Також, проводити ремонт Apple потрібно лише в профільному сервісному центрі.

У нашому СЦ «Майстерня» ми пропонуємо клієнтам на вибір оригінальні запчастини або висококласні копії, намагаємося створити максимально лояльну цінову політику і що досить важливо, оперативно виконуємо кожне замовлення.

Особливості ремонту iPhone: часті неполадки та термін їх усунення

Більшість проблем, які стосуються техніки Apple стаються з вини самого власника. Тобто це механічні пошкодження, контакт з рідиною, або ж збій в роботі програмного забезпечення.

Заміна скла або екрана на iPhone

iPhoneдуже чутливий до ударів і падінь. Найбільш уразлива складова мобільного гаджета – його дисплей. Заміна скла на айфоні можлива лише у випадку якщо не пошкодилася матриця. Тоді процедура триватиме всього годину. Якщо ж сенсор не реагує на дотики, ймовірно знадобиться заміна дисплея, що дещо дорожче по вартості та довше по часу.

Наші спеціалісти можуть виконати обидва види ремонту, повернувши клієнту абсолютно новий смартфон.

Заміна акумулятора на iPhone або ж заміна роз’єму живлення

Симптомами, які свідчать про наявність проблем з акумулятором, є:

  • швидка розрядка;
  • мимовільне вимикання;
  • відсутність процесу заряду батареї при підключенні до зарядного пристрою,
  • перегріви корпусу.

Щоб точно визначити, щосамеполамалося тапотребує ремонту, рекомендуємо принести айфон на безкоштовнудіагностику у наш СЦ і вже через 5 хвилин буде відома точна причина неполадок.

Замінаакумулятора на айфоннашимиспеціалістамивиконується максимально швидко. У нас завжди є в наявностівсінеобхіднікомплектуючі, щодозволяєтерміновоприступати до виконаннякожногозамовлення.

Заміна корпуса на iPhone

Заміна корпуса на айфонпотрібнаякщооригінальнийдеформувавсяпід час падіння, або ж з’явилисянеприємніпотертостівнаслідокприродньогозношування.

Ми повернемо девайсу естетичнийзовнішнійвигляд, та замінимо корпус на новий, а за бажаннямклієнтанавіть у іншомукольоровомуваріанті.

Замінакамери, мікрофонаабодинаміків на iPhone

В результаті контакту з надмірноюкількістюрідини, чивнаслідокпадіння, з ладу можевийтищозавгодно, і динамікчи то мікрофон тому не виключення.

Замінадинаміка на айфон як і замінамікрофона, або ж основноїкамерицеделікатнийпроцес, котрийпотребуєспеціальнихвмінь та професійногообладнання. Нашіспеціалістиволодіють і тим і іншим, тож можете не хвилюватися за позитивний результат ремонту.

Чомувартообирати наш СЦ «Майстерня» коли потрібен ремонт iPhone?

Кожному власникутехнікиAppleварто знати кілька основних нюансів на які треба звертати увагу обираючи сервісний центр.

  • Профільність. Не рекомендуємо здійснювати ремонт у непрофільних майстернях;
  • Наявність оригінальних запчастин, а якщо пропонують копії, то вони обов’язково повинні бути з відповідними сертифікатами якості;
  • Наявність гарантії на всі види послуг;
  • Оперативність виконання замовлень;
  • Хороші відгуки інших клієнтів.

Ми поєднуємо в собі всі ці пункти, а ще можемо запропонувати, чи не найдоступніші ціни на ремонт Apple і можливість прийняти замовлення навіть у неділю!

Звертайтеся, ми з радістю відремонтуємо Ваш iPhone!

Б/У iPhone