Ремон усіх моделей Apple Watch у сервісному центрі "Майстерня"

Для перегляду переліку послуг на ремонт виберіть модель годинника, яка Вас цікавить

Чому ми найкращий сервіс?

Наша основна мета – це якісна робота та задоволений клієнт! Тому ми багато працюємо, аби наші відвідувачі завжди мали змогу до нас зайти.

Графік роботи

Ми працюємо навіть тоді, коли інші закриті: Пн. - Сб. із 9:00 до 20:00, Нд. із 10:00 до 17:00

Доступні ціни

У нас найменші ціни на ринку, а ще Ви можете отримати знижку 10% при замовленні на сайті.

Якість виконання

Ми якісно виконуємо свою роботу, тому сміливо даємо гарантію на усі послуги, що ми пропонуємо.

Найчастіші питання та відповіді

❓ Чи можна плавати з годинником після ремонту?

Ми обов'язково відновлюємо вологозахист після ремонту, проте НЕ рекомендуємо занурювати їх у воду чи мити під проточною водою. При попаданні вологи у пристрій гарантійний ремонт не надається!

❓ Замінюємо лише скло в Apple Watch чи повністю екран?

Ми замінюємо лише скло, за умови якщо матриця не пошкоджена.

❓ Як швидко проводиться діагностика Watch?

Діагностика у нас абсолютно безкоштовна, та проводиться від 2 годин до 2 днів.

❓ Чи можемо ми відправити AppleWatch в офіційний Apple по гарантії?

Так, відправка як правило триває від 2 до 6 тижнів. Вартість послуги уточнюйте в нашого менеджера за телефоном 099 75 00 996

Ми також ремонтуємо

Ми займаємось ремонтом усієї техніки Apple, в тому числі:

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

ВІДПРАВТЕ Online заявку

AppleWatch – новий прорив у сучасних технологіях від компанії Apple. Цігаджети, вражали і будуть вражати користувачів у всьому світі своїм функціоналом і можливостями. І це справді так, адже такий компактний прилад поєднує в собі так багато корисних функцій. Виробники подбали про якість смарт-годинників. Проте повністю зробити їх невразливими до зовнішніх чинників вони не змогли.

Нашим спеціалістам неодноразово доводилося здійснювати ремонт AppleWatch в не залежності від того, чи це найновіша модель, чи та котрій вже кілька років. Проблеми з нормальним функціонуванням можуть з’явитися в не залежності від новизни гаджету,та якості його збірки, а виключно від обережності експлуатації самим власником.

Знаючи про найвразливіші частини цих девайсів, можливо багатьом вдасться уникнути певних проблем.

Ремонт AppleWatch: рейтинг найчастіших поломок

Цей гаджет має скляний дисплей, а це означає, що його можна розбити чи пошкодити, що і трапляється найчастіше.

Заміна дисплея AppleWatch або ж заміна скла

Перед тим, як проводити заміну скла, рекомендуємо спочатку провести професійну діагностику. У нашому СЦ вона абсолютно безкоштовна і максимально швидка. Після механічного пошкодження клієнти стикаються з розбитим склом, але робочим сенсором. В такому випадку можна провести просто переклейку скла дисплейного модуля зі збереженням рідної LCD.Якщо ж пошкоджується екран, з’являються смуги і сенсор не реагує доведеться міняти весь модуль. Наші майстри сервісного центру «Майстерня» в Луцьку, якісно і швидко замінять оригінальний дисплей на Еплвотч.

Заміна батареї/акумулятора на AppleWatch

Акумулятор на цьому девайсі доволі ємний і потужний, проте він має певну кількість циклів зарядки, використавши котрі, значно погіршуються показники батареї в цілому. Заміна батареї на епплвотч потрібна, якщо:

  1. Акумулятор здувся;
  2. Годинник неконтрольовано вимикається або не включається зовсім;
  3. Знизилася ємність батареї;
  4. Заряд швидкозменшується.

Якщо щось із вищезгаданого вам знайомо приходьте на термінову заміну оригінального акумулятора на applewatch у наш сервісний центр «Майстерня». Ми встановимо нову оригінальну батарею максимально швидко, та за розумні кошти.

Що робити, якщо AppleWatch впав у воду?

Найновіші моделі цих смарт-годинників мають чудовий захист від води, проте плавати з ними все одно ніхто не рекомендує. Навіть найновіша версія AppleWatch може вийти з ладу від контакту з рідиною.

Починає перегріватися гаджет, некоректно працюють кнопки або певні програми, не вмикається екран. В такому випадку потрібно нести годинник в сервісний центр на чистку AppleWatch від контакту з рідиною.

Іншими поширеними зверненнями може бути заміна ремінця на AppleWatch, ремонт динаміка або мікрофона.

Чому клієнти обирають наш СЦ, якщо потрібен ремонт AppleWatch?

Ми давно займаємося ремонтом техніки Appleу Луцьку і за цей час вивчили подібну продукцію та особливості її ремонту до найменших дрібниць. Ми знаємо, як швидко та оперативно усунути більшість неполадок і при цьому не завищувати вартість ремонту. Ми використовуємо в роботі виключно оригінальні запчастини. За бажанням клієнта можемо використовувати й копії, але після того, як переконаємося у їхній якості та відповідності до вимог техніки Apple. Наявністьгарантійного талону, товарного чеку та робота без вихідних. А ще у нас можутьобслуговуватисяклієнти з іншихміст! З останнімиспівпрацюємо за допомогою кур’єрської доставки від «Нова пошта».

Потрібентерміновий ремонт AppleWatch? СЦ «Майстерня» з радістюпіде Вам на зустріч!

Б/У iPhone