Заміна

Чому не варто відтягувати ремонт Apple Watch?

Годинники Apple Watch вважаються одними з найякісніших та витривалих на ринку смарт-годинників. Їх часто використовують люди, які ведуть активний спосіб життя, плавають, бігають та не мають можливості кожного разу діставати смартфон щоб вирішити свої справи.

Як і всі інші гаджети, вони часто піддаються високому навантаженню та ударам. Найвразливішою частиною є дисплей, удар об тверду поверхню через необережний змах руки або просте падіння може призвести до пошкодження  скла. Проте частина користувачів впевнені, що ремонтувати його не потрібно, так як скло впливає лише на естетичний вигляд.

Чим загрожує розбите скло на AppleWatch?
Однак через відтягування ремонту в тріщини потрапляють частини пилу і навіть вода, що в майбутньому загрожує пошкодженню внутрішніх частин гаджета і як наслідок вартість ремонту обійдеться значно дорожче.

Як дешево відремонтувати AppleWatch?

Якщо в гаджеті тріснуло лише скло, а інші функції працюють коректно, є можливість замінити пошкоджений елемент (скло)двома способами:

 1. З використанням рідкого клею LOCA;
 2. Плівкою OCA;

LOCA є дешевшим варіантом, але він володіє рядом недоліків.Цей клей має властивість розтікатись та потрапляти на важливі елементи пристрою, некоректно відображати кольори та поява жовтих розводів на дисплеї. Найбільш доцільним є використання твердої плівки OCA, оскільки такий метод найбільш ідентичний до заводської збірки, також вона позбавлена ряду недоліків якими володіє рідкий клей LOCA. Процедура заміни скла на смарт-годинниках дуже клопітка та складна задача, яка потребує використання сучасного обладнання та інструментів.

Орієнтовна вартість заміни скла

Назва моделі
Ціна послуги
iWatch Series 1
1500 грн
iWatch Series 2
3900 грн
iWatch Series 3
3900 грн
iWatch Series 4
4900 грн

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

ВІДПРАВТЕ Online заявку

Порядок заміни скла AppleWatch Series 1/2/3/4

Ремонт проводиться в наступній послідовності:

 • Перед початком робіт потрібно провести прибирання в майстерні, оскільки навіть найменші частинки пилу можуть суттєво погіршити якість проведеного ремонту;
 • Діагностика та розбір годинника, перевірка справності решти функцій;
 • Очищення поверхні від частинок тріснутого скла з використанням спеціальних інструментів та очищувачів. Також не варто забувати про акуратність, оскільки робота проводиться з дуже дрібними та крихкими деталями;
 • Фіксуємо пристрій на ламінатор, за допомогою клейкої стрічки знімаємо захисне покриття з плівки, після чого приклеюємо її до скла;
 • Закріплюємо конструкцію у фіксатор та приклеюємо захисне скло до дисплею;
 • Поміщаємо годинник в автоклав, виставляємо потрібний діапазон температури та часу, чекаємо доки нове скло не стане з дисплеєм одним цілим;
 • Проводимо фінальну діагностику, протираємо екран, перевіряємо роботоздатність смарт-годинника;

Ремонт iWatchу Луцьку

Залиште свій номер телефону і ми проконсультуємо Вас та оцінимо складність пошкоджень Вашого девайсу.
[ да, абсолютно безкоштовно! ]

Залишити заявку

  На перший погляд здається, що такий маленький дисплей неможливо відновити, але його конструкція дуже подібна до будови звичайних дисплейних модулів смартфонів компанії Apple, різниця тільки у розмірах. Наші спеціалісти у сервісному центрі “Майстерня”, володіють достатньою кваліфікацією та обладнанням для виконання такого виду робіт.

  Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

  Контактні телефони

  +38 099 75 00 996

  +38 068 35 97 590

  Наша адреса

  проспект Волі, 12

  місто Луцьк

  Години роботи

  Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

  Нд.: 10:00 - 17:00

  МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

  Б/У iPhone