Заміна

Чому так важливо замінити розбити скло на iPhone?

Сьогодні досить легко захистити свій смартфон від падінь. Існує багатий вибір різноманітних чохлів для айфонів. Можна придбати як оригінальний так і вироблений сторонньою компанією. Але не всі люди бажають носити захист на своєму гаджеті, оскільки він збільшує вагу пристрою та міняє його форму. В цьому випадку ймовірність пошкодити девайс збільшується в рази.

Під час падіння зазвичай тріскається дисплейний модуль, але у багатьох моделей iphone задня кришка також вироблена зі скла, тому вона піддається пошкодженню. Тріснуте заднє скло, здебільшого не впливає на роботу телефону але ним можна травмувати руку через велику кількість осколків. Тому, в разі якщо ви пошкодили кришку, радимо замінити її, оскільки це не є складною або дорогою процедурою.

Замінити задню кришку в Луцьку можна у сервісному центрі “Майстерня”, тут майстри проведуть безкоштовну діагностику, вияснять чи не пошкодились внутрішні елементи телефону та в короткий термін проведуть заміну деталі на нову, оригінальну.

Залиште свій номер телефону і ми проконсультуємо Вас та зробимо діагностику Вашого телефону.
[ так, абсолютно безкоштовно! ]

Залишити заявку

  Чому варто замінити задню кришку?

  Найновіші моделі iPhone були розроблені з урахуванням різних випадків падінь, в мережі існує багато роликів де блогери тестують на міцність корпуса айфонів. Зокрема iphone X найбільше піддавався тестуванням, а саме:

  • Топили в морі;
  • Заморожували у морозильній камері;
  • Кип’ятили у воді протягом 10 хвилин;
  • Кидали з дрону з висоти;
  • Переїзжали автомобілем;

  Після всіх цих випробувань телефон зберігав роботоздатність та в цілому вражав своєю витривалістью. Коли розбивається задня кришка то необхідність її заміни власником піддається сумніву. Але варто пам’ятати що пошкоджена задня кришка крім ризику травмування руки осколками також може призвести до повного виходу з ладу пристрою, адже по його периметру корпусу нанесений спеціальний заповнювач, який захищає телефон від потрапляння вологи в середину. При її потраплянні, можливе пошкодження внутрішньої електроніки а після цього відновити роботу набагато складніше та дорожче. Тому не варто зволікати і здати його на ремонт у професійний сервісний центр.

  Вартість заміни заднього скла

  Назва моделі
  Ціна послуги
  iPhone 8
  1199 грн
  iPhone 8+
  1499 грн
  iPhone X
  1499 грн
  iPhone Xs
  1499 грн
  iPhone Xs Max
  1599 грн
  iPhone Xr
  1499 грн

  Як міняється задня кришка?

  Скло приклеєно до корпусу телефону з нанесенням спеціальних матеріалів для забезпечення водонепроникності. На задній частині панелі розташована індукційна котушка безпровідної зарядки. Не намагайтесь замінити кришку самостійно, адже ви ризикуєте пошкодити нутрощі телефону, особливо якщо кришка розбилась на осколки.

  Є такі етапи у ремонті задньої кришки:

  • Демонтаж пошкодженої запчастини;
  • Діагностика внутрішніх елементів, огляд на пошкодження окремих вузлів;
  • Спеціальними інструментами витягнути усі уламки;
  • Заміна пошкодженої кришки на нову з нанесенням необхідних матеріалів для захисту від потрапляння вологи;
  • Фінальне тестування усіх функцій, підготовка до вручення клієнту;

  Варто пам’ятати що профілактика завжди дешевша за ремонт, тому використовуйте чохли та захисне скло, старайтесь не кидати смартфон на тверді поверхні.

  ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

  Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

  ВІДПРАВТЕ Online заявку

  Заміна заднього скла айфон у Луцьку

  В сервісному центрі “Майстерня” заміна задньої панелі займає дуже мало часу, оскільки всі запчастини є у нас в наявності. У нас є всі необхідні інструменти та кваліфіковані майстри для якісного проведення ремонту. Також варто зазначити що ми використовуємо тільки оригінальні запчастини та не працюємо з копіями або підробками, тому ви можете бути впевнені у якості нових деталей. Після ремонту ви зможете перевірити роботу свого пристрою. Також ми надаємо гарантію на проведені роботи. Ви зможете оплатити наші послуги банківською картою або готівкою.

  Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

  Контактні телефони

  +38 099 75 00 996

  +38 068 35 97 590

  Наша адреса

  проспект Волі, 12

  місто Луцьк

  Години роботи

  Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

  Нд.: 10:00 - 17:00

  МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

  Б/У iPhone