Найчастіші поломки iPhone

Екран iPhone не гасне при розмові

Ви берете айфон в руки, прикладаєте його до вуха, а екран не гасне? Напевно це не тимчасовий збій, а серйозна неполадка. Якщо екран iPhone не гасне при розмові, то скоріш за все зламався датчик наближення. Цей датчик автоматично спрацьовує, якщо айфон прикласти до вуха, або ж в момент коли триває телефонна розмова наблизити до екрана руку.

Проблема ця дуже не зручна адже, по-перше, набагато швидше розряджатиметься акумулятор, по-друге, розмовляючи з включеним екраном є ризик натиснути всілякі непотрібні кнопки, повідкривати програми, тощо. Тобто за цим постійно доведеться слідкувати. Якщо у вас з’явилася подібна проблема, то рекомендуємо одразу ж звертатися до спеціалістів, адже самостійно відремонтувати датчик наближення — неможливо. А от внаслідок чого може трапитися така неприємність і чи можна її попередити, розповімо.

Чому не гасне екран iPhone при розмові?

Причин такої несправності може бути декілька. Зауважимо що ремонт датчика наближення на айфон наші спеціалісти виконують протягом одного дня. Це не складна послуга, однак доволі клопітка і потребує спеціального обладнання. Однак, давайте повернемось до причин такої проблеми:

  • Банально, але можливо на вашому айфоні є захисне скло з темним обідком? Інколи цей обідок може заважати нормальній роботі датчика. Таку ж проблему може спричинити навіть звичайна захисна плівка. Спробуйте відчепити всі ці захисні аксесуари, та перевірити роботу гаджета ще раз;
  • Програмний збій. Інколи таку неполадку може викликати і програмний збій, віруси, встановлені додатки, які є не надто надійними, тощо
  • Зміна дисплею. Якщо ви нещодавно міняли дисплей і після цього перестав працювати датчик наближення, то є велика ймовірність, що ремонт був виконаний не якісно. Найкращим рішенням буде одразу повідомити про проблему того майстра, що виконував заміну;
  • Потрапляння вологи. Також, подібні неполадки може викликати потрапляння надлишкової води та вологи на айфон.

В будь-якому випадку, все може пояснити діагностика. Провести безкоштовну діагностику iPhone можна у нашому СЦ “Майстерня” і вже через кілька хвилин ви знатимете точну проблему та шляхи її вирішення.

Ремонт датчика наближення на iPhone у СЦ “Майстерня”

Якщо ваш айфон не гасне при розмові, ви перепробували всі доступні маніпуляції і нічого не змінюється, пора звертатися до спеціалістів. Фахівці СЦ “Майстерня” виконують подібний ремонт максимально швидко та якісно, а ще за доступною ціною.

Серед наших ключових переваг:

  1. Великий асортимент інструментів та професійного обладнання, що дозволяє нам братися за найклопіткішу роботу і виконувати її оперативно;
  2. У нас завжди в наявності всі необхідні деталі та комплектуючі. Пропонуємо оригінальні запчастини, та висококласні копії, які здешевлюють вартість ремонту, однак також достойно себе проявляють на практиці;
  3. Надаємо гарантію на всі послуги. Що може краще заспокоїти клієнта аніж гарантійний талон. Ми це розуміємо, тому й активно використовуємо у своїй роботі.
  4. Співпрацюємо з клієнтами з усієї України. Якщо ви з іншого міста, просто зв’яжіться з нами за телефоном або залиште заявку на сайті. Опишіть проблему і ми вже у дистанційному режимі орієнтуємо вас у вартості та тривалості ремонту. Після цього, кур’єр Нової пошти доставить ваш гаджет у наш СЦ, і вже через день ви отримаєте його, як новим.

У нашому СЦ “Майстерня” можна здійснити ремонт будь-якої техніки Apple в не залежності від його складності.

Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

Контактні телефони

+38 099 75 00 996

+38 068 35 97 590

Наша адреса

проспект Волі, 12

місто Луцьк

Години роботи

Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

Нд.: 10:00 - 17:00

МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

Б/У iPhone