Найчастіші поломки iPhone

Iphone гріється: що провокує проблему?

Якщо ваш iPhone гріється, причому нагрівається не після тривалої роботи, а навіть через кілька хвилин після початку використання, ймовірно девайс потрібно нести на діагностику в сервісний центр. Нагрівання пристрою це не лише незручно, а й небезпечно в першу чергу для самого девайсу. В результаті такого нагрівання, гаджет може повільніше працювати, псується акумулятор, перегріваються внутрішні запчастини і кожна з них може вийти з ладу провокуючи серйозні поломки, котрі унеможливлюють подальшу експлуатацію смартфона. В цій статті розповімо, чому айфон гріється, що це провокує, та що можна з цим зробити.

Основні причини того, чому iPhone нагрівається?

Варто зауважити, що здебільшого така проблема торкається тих гаджетів, що вже трохи були в користуванні. Однак інколи неприємність може трапитися навіть з недавно купленим айфоном. Ось основні тригери, що можуть викликати нагрівання:

 • Одночасно включено надто багато опцій та програм. Блютуз, вай-фай, геолокація та кілька працюючих на фоні додатків, можуть спровокувати нагрівання. Рішення просте, не перезавантажувати так гаджет;
 • Якщо ви часто розряджаєте айфон до повного виключення, то потім заряджаючись він може нагріватись.
 • Проблеми в роботі акумулятора, його зношення, також можуть викликати подібну несправність;
 • Якщо айфон впав до твердої поверхні, або ж на нього потрапила рідина, як результат з ладу можуть вийти внутрішні деталі, котрі провокують те, що айфон нагрівається;
 • Некоректно встановлені оновлення, або ж збій у роботі програмного забезпечення.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

ВІДПРАВТЕ Online заявку

Якщо ваш айфон нагрівається, однак не суттєво, спробуйте просто закрити більшість додатків і не перезавантажувати пристрій. Якщо ж ви помітили, що:

 • Корпус робиться дійсно гарячим;
 • Акумулятор підозріло швидко втрачає заряд;
 • Айфон сам може вимкнутися причому раптово;
 • Пристрій зависає і глючить.

Негайно звертайтесь у сервісний центр за діагностикою та ремонтом. На початкових етапах майстри можуть лише виконати прості маніпуляції з оновлення ПО, або ж чистку девайсу. Якщо ж затягнути з візитом, може знадобитися заміна внутрішніх деталей, а це вже значно більша стаття видатків.

Ремонт iPhone, який нагрівається у СЦ “Майстерня”

Якщо у СЦ “Майстерня” звертаються клієнти в котрих айфон нагрівається, в першу чергу ми проводимо безкоштовну діагностику. В ході діагностики обов’язково перевіряємо:

 • Наскільки коректною є прошивка на пристрої, чи присутні всі оновлення, чи коректно вони встановлені та перевіряємо загалом роботу програмного забезпечення;
 • Перевіряємо продуктивність акумулятора, можливо причини поломки криється у батареї;
 • Перевіряємо внутрішні деталі айфона, адже можливо все таки мала місце волога, що спровокувала корозію запчастин.

Встановлюючи точну причину несправності, узгоджуємо з клієнтом вартість та терміни ремонту і проводимо відповідні роботи по усуненню неполадок.

Після завершення ремонту, телефонуємо клієнту та повідомляємо про готовність пристрою. Також на всі види послуг оформлюємо гарантію терміном на кілька місяців.

Нас обирають за відмінну репутацію та великий досвід роботи. А ще, як приємний бонус, ми працюємо без вихідних. Також приймаємо замовлення й з інших міст України. Для цього варто попередньо зв’язатися з нами за телефоном або через сайт, коротко розповісти про проблему, та відправити гаджет кур’єрською доставкою від “Нова пошта”.

Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

Контактні телефони

+38 099 75 00 996

+38 068 35 97 590

Наша адреса

проспект Волі, 12

місто Луцьк

Години роботи

Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

Нд.: 10:00 - 17:00

МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

Б/У iPhone