Найчастіші поломки iPhone

iPhone погано або зовсім не ловить мережу

Якщо в один момент iPhone почав погано ловити мережу, то в принципі він став, як мінімум на 50% непотрібним. Смартфон в першу чергу потрібен для зв’язку, і якщо з вами ніхто не може зв’язатися — це реальна проблема. Інколи мережа може з’являтися лише на кілька секунд, або ж у конкретних локаціях. Однак бігати і шукати де ловить мобільний оператор звичайно ж ніхто не буде. Тим паче, що так бути не повинно. Якщо айфон не ловить мережу на це є конкретна причина.

Лише професійна діагностика може її виявити та в результаті успішно усунути.

Iphone не ловить мережу: чому так трапляється?

Є справді багато факторів котрі впливають на роботу мережі. Перерахуємо їх всіх:

 1. Неправильно обрізана сім-карта. Почнемо з найбанальнішої причини, однак можливо мало місце неправильне обрізання сім-карти і тепер вона або замала або ж ще завелика. Перевірте роботу гаджета з іншими сім-картками і якщо й з ними мережа не ловить, відкидаємо цю причину;
 2. В слот для сім-карти попало багато пилюки, бруду чи води. Почистьте слот, просушіть його і спробуйте ще раз зловити мережу. Якщо нічого не вдається, ймовірно волога спровокувала більш глобальні проблеми і потрібно звертатися у сервісний центр;
 3. Айфон сильно вдарився. Якщо мали місце механічні пошкодження, то могли зламатися якісь внутрішні деталі. Потрібно розбирати гаджет і при потребі змінювати зламану деталь;
 4. Некоректна робота програмного забезпечення. Інколи глюки в ПО чи прошивці можуть відбиватися на мережі.
 5. Зрештою з ладу вийти можуть антена, різноманітні мікросхеми, тощо.

У 90% випадків проблему провокує або волога, котра потрапила в гаджет, або ж його сильне падіння. Рідше проблема криється в прошивці та роботі ПО. Зрештою, якщо ваш айфон не бачить мережу в СЦ “Майстерня” можна провести безкоштовну детальну діагностику та вже через кілька хвилин знати точно, що спровокувало неполадку.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

ВІДПРАВТЕ Online заявку

iPhone не ловить мережу: ремонт техніки Apple у СЦ «Майстерня»

Якщо айфон погано ловить мережу, спеціалісти СЦ “Майстерня” в першу чергу ретельно оглядають смартфон на наявність проблем з прошивкою та оновленнями, Якщо в цьому плані все добре, далі відбувається розбирання девайсу та перевірка його внутрішніх деталей. Якщо є можливість відремонтувати зламану комплектуючу, то відбувається її запаювання. Можливо потрібно запаяти якісь контакти, мікросхему, тощо. Якщо ж це неможливо, майстер замінює деталь на нову. У СЦ “Майстерня” широкий асортимент оригінальних запчастин та висококласних копій, котрі завжди є у наявності.

Залиште свій номер телефону і ми проконсультуємо Вас та зробимо діагностику Вашого телефону.
[ да, абсолютно безкоштовно! ]

Залишити заявку

  Серед наших ключових переваг клієнти виділяють:

  • Індивідуальний та грамотний підхід;
  • Якість та швидкість виконання роботи. Ми працюємо без вихідних, та з залученням сучасного професійного обладнання. Все це в сумі дозволяє виконувати всі послуги в короткі терміни;
  • Гарантія. Далеко не всі майстри надають гарантію на свою роботу. У нашому сервісному центрі гарантія додається абсолютно до всіх послуг.
  • Безкоштовна діагностика та детальна консультація. Після діагностики ми чітко пояснюємо клієнту в чому суть проблеми, узгоджуємо термін та вартість ремонту і якщо все підходить беремося за його виконання.

  Також, якщо клієнти не з Луцька, однак хочуть скористуватися саме нашими послугами, ми пропонуємо співпрацю з допомогою кур’єрської доставки “Нова пошта”.

  Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

  Контактні телефони

  +38 099 75 00 996

  +38 068 35 97 590

  Наша адреса

  проспект Волі, 12

  місто Луцьк

  Години роботи

  Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

  Нд.: 10:00 - 17:00

  МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

  Б/У iPhone