Найчастіші поломки iPhone

Iphone тормозить або повільно працює

Зазвичай айфон це гаджет, що просто “літає”. Інтерфейс простий та зрозумілий, пам’яті достатньо для комфортної роботи, та й загалом девайс славиться своєю продуктивністю і зручністю у користуванні. Однак інколи трапляється така неприємність, як повільна робота. Айфон довго “думає”, зависає, тормозить і повільно працює. Це звісно ж не критично і продовжувати користуватися таким девайсом цілком реально, але капець як не зручно. Ви точно будете дратуватись кожен раз, коли захочете швидко виконати найпростіші маніпуляції, а айфон змусить сповільнитися.

Якщо iPhone повільно працює це означає, що він давно обслуговувався у спеціалістів. Ймовірно гаджет потрібно оновити, почистити, можливо відкоригувати роботу програмного забезпечення. Ми підкажемо, що з цього всього можна зробити самостійно, а за чим краще звернутись до професіоналів.

Основні причини чому iPhone тормозить?

Є кілька основних симптомів, котрі говорять про те, що з гаджетом щось не так.

 1. Ви хочете перегорнути сторінки робочого столу, однак це виходить надто повільно. Така собі сповільнена плівка;
 2. Абсолютно всі додатки в незалежності від того, чи це вбудовані програми чи завантажені, відкриваються відносно довго;
 3. Айфон довго завантажується при включенні.

Здебільшого, все це означає, що в гаджеті назбиралося надто багато непотрібних файлів та зайвої інформації. Інколи її неможливо видалити самостійно, для цього потрібно задіювати спеціалістів, та конкретні програми. Також, подібна неприємність може бути викликана неправильною прошивкою. Якщо у вас не надто нова модель айфона, то вона може не справлятися з сучасними оновленнями, і гаджет злегка глючить.

Ну і зрештою, причина може критися в зіпсованому процесорі, а його зіпсувати можна навіть просто впустивши разок айфон на тверду поверхню.

Залиште свій номер телефону і ми проконсультуємо Вас та зробимо діагностику Вашого телефону.
[ да, абсолютно безкоштовно! ]

Залишити заявку

  Щоб точно знати, в чому проблема, потрібно провести діагностику пристрою. В СЦ “Майстерня” діагностика техніки Apple повністю безкоштовна.

  Що робити якщо iPhone повільно працює?

  Все що ви можете спробувати зробити самостійно, це максимально очистити гаджет від кешу, зайвих файлів, очистити пам’ять, вимкнути пасивну роботу додатків та перезавантажити айфон. Якщо це нічого не дало, то ймовірно знадобиться:

  • Оновлення програмного забезпечення;
  • Перепрошивка девайсу;
  • Відновлення резервної копії;
  • Або ж якщо мали місце механічні пошкодження, то заміна певних внутрішніх деталей.

  В будь-якому випадку, спеціалісти СЦ “Майстерня” виконають кожну з вищезгаданих послуг в межах одного дня.

  ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

  Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

  ВІДПРАВТЕ Online заявку

  Додатково ми пропонуємо:

  • Можливість прийняти пристрій у ремонт в будь-який день тижня. Ми працюємо без вихідних;
  • Гарантію на всі послуги. Ми впевнені у якості нашої роботи, однак для того щоб клієнти були спокійними, оформлюємо абсолютно всім гарантійний талон терміном на кілька місяців;
  • Оптимальні ціни. Ми маємо широкий асортимент професійного обладнання, яке дозволяє нам швидше виконувати свою роботу, відповідно менше витрачати часу на ремонт і тим самим дешевити його вартість. Також цьому сприяє наявність широкого асортименту оригінальних запчастин. Для тих хто хоче ще дешевше, є можливість замовити копії. Не хвилюйтесь, всі копії мають сертифікати якості та відповідають вимогам техніки Apple;
  • Індивідуальний підхід, безкоштовна діагностика, та співпраця з клієнтам не лише з Луцька, а й з усіх куточків України.

  Якщо ваш iPhone повільно працює не терпіть подібну незручність, тим паче, що як показує практика сама по собі ця несправність не минає, але точно буде ускладнюватися.

  Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

  Контактні телефони

  +38 099 75 00 996

  +38 068 35 97 590

  Наша адреса

  проспект Волі, 12

  місто Луцьк

  Години роботи

  Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

  Нд.: 10:00 - 17:00

  МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

  Б/У iPhone