ЗамінаРемонт

Поширені несправності з камерою iPhone

Ми всі любимо айфони не тільки через чудовий дизайн, якісний дисплей та стабільність роботи. Клієнти також високо оцінюють якість камер які встановлені у смартфонах компанії Apple. Деяким людям вистачить одного погляду на фотографію,  щоб зрозуміти на яку камеру був зроблений знімок, від дешевого китайського смартфона, чи на iphone. З кожною моделлю компанія все більше удосконалює свої камери.

На останніх новинках вже з’явилась функція оптичної стабілізації зображення, потрійні камери та безліч програмних інновацій, це все дозволяє отримувати стабільну картинку на відео навіть якщо той хто знімає перебуває в активному русі. Але чим складніша деталь тим легше вона ламається. Поломка камери не така вже і часта подія, але досить неприємна. У цьому матеріалі ми розглянемо які є види та причини поломки та розберемось що робити у цьому випадку.

Ремонт камери айфона в Луцьку можна провести у сервісному центрі “Майстерня”. Наші менеджери та майстри оперативно допоможуть вам вирішити проблему у короткі терміни.

Залиште свій номер телефону і ми проконсультуємо Вас та зробимо діагностику Вашого телефону.
[ так, абсолютно безкоштовно! ]

Залишити заявку

  Причини поломки камери на iPhone

  Причин може бути, безліч. Від механічних пошкоджень скла до програмних збоїв. Розглянемо основні причини виходу камери з ладу:

  • Удар телефону об тверду поверхню;
  • Потрапляння вологи на материнську плату та вихід з ладу елементів які відповідають за коректну роботу камери;
  • Сильні подряпини на захисному склі камери;
  • Програмний збій;
  • Заводський брак;

  Самому досить важко визначити причину поломки та усунути її, тому радимо звернутись до спеціалізованого сервісного центру для визначення несправності.

  Ознаки виходу камери з ладу
  Постійне виникнення системних повідомлень “Неможливо підключитись до камери”, “Телефон знаходиться у режимі очікування” або “Помилка запуску”;
  Наявність на фотографіях дефектів у вигляді розмитостей, кольорових плям, різнокольорових смуг та інших “артефактів”;
  Стабілізація картинки увімкнена але вона не працює;
  Камера не фокусується або фокусується не коректно;

  Якщо ви помітили хоча б одну з цих ознак – варто не зволікати та віднести ваш смартфон на ремонт.

  Як проводиться ремонт телефону?

  Щоб замінити камеру в любому випадку апарат потрібно буде розібрати, а зробити це самому досить важко, особливо якщо у вас нема досвіду такого ремонту. Ви можете пошкодити скло екрану або елементи плати. Варто довірити цю роботу професіоналам. Щоб правильно визначити у чому саме причина несправності, наші майстри дотримуються деяких правил для коректної діагностики та ремонту, а саме:

  • Огляд зовнішнього стану телефону, та скла камери;
  • Перевірка роботи програмного забезпечення;
  • Розбір, огляд материнської плати на наявність вологи, огляд під мікроскопом елементів навколо камери;
  • Виявлення несправних елементів або несправної камери;
  • Заміна елементу на новий;
  • Збірка телефону та фінальне тестування, перевірка роботи камери у різних режимах, перевірка фокусування та стабілізації (якщо вона передбачена);
  • Підготовка до передачі клієнту;

  Заміна камери айфон у Луцьку

  Такий тип ремонтів проводиться у сервісному центрі “Майстерня”. При заміні деталей важливо використовувати тільки оригінальні запчастини, адже не можна ризикувати якістю такого важливого елементу айфону як камера. Ми використовуємо виключно оригінальні деталі та не встановлюємо підробки. Ви можете принести свій гаджет до нас на безкоштовну діагностику. Менеджер допоможе вам зорієнтуватись у вартості та термінах ремонту. Скоріш за все ви заберете ваш телефон робочим у той же день, адже всі запчастини є у нас в наявності, а у майстрів достатньо досвіду для швидкої заміни камери.

  Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

  Контактні телефони

  +38 099 75 00 996

  +38 068 35 97 590

  Наша адреса

  проспект Волі, 12

  місто Луцьк

  Години роботи

  Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

  Нд.: 10:00 - 17:00

  МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

  Б/У iPhone