Найчастіші поломки iPhone

Мерехтить екран iPhone: в чому справа?

Техніка Apple доволі рідко ламається без вагомих на те причин. Запросто може знадобитися заміна екрану на айфон, якщо він впав до твердої поверхні, у воду або ж деформувався внаслідок будь-яких інших механічних пошкоджень. Також, інколи можуть виникнути проблеми через некоректне програмне забезпечення чи збої у роботі операційної системи.

Однак, деколи щось виходить з ладу здавалося б без вагомих на те причин. Ось, що наприклад, сталося якщо мерехтить екран айфона? По суті проблема така, що не заважає продовжувати користуватися гаджетом, однак для зору це не надто приємно, та й дратує практично всіх. Розповідаємо про основні причини такої несправності, а також як вона вирішується.

Основні причини того, чому мерехтить екран iPhone

Забігаючи наперед скажемо, що не завжди ця проблема вимагає втручання спеціалістів. Інколи якщо мерехтить екран айфона вирішити це можна самостійно. Ми розповімо яким чином, а зараз повернемось до причин поломки:

 1. Неякісний ремонт девайсу. Якщо перед цим ви ремонтували айфон, то ймовірно майстер щось зробив не коректно і як результат спровокувалася додаткова несправність. Звичайно такий спеціаліст має все безкоштовно виправити;
 2. На айфон потрапила волога, котра пошкодила всередині шлейф. Самостійно ви цю проблему не зможете вирішити;
 3. Будь-які сильні механічні пошкодження можуть спровокувати таку несправність. Малоймовірно, що все “пройде само”;
 4. Піратські прошивки також можуть створити подібну проблему.

Якщо телефон не падав не тонув і ви не встановлювали ніяких підозрілих оновлень, то спробуйте повернути його до нормальної роботи рядом наступних маніпуляцій:

 • В налаштуваннях оберіть пункти “Яскравість” і “Ніколи після автоблокування”;
 • Зменшіть яскравість до мінімуму;
 • Залиште айфон на 20-30 хвилин, після цього перезавантажте.

Якщо це не спрацювало спробуйте ще просто очистити гаджет від зайвого програмного сміття, перевірте наявність актуальних оновлень і якщо такі є завантажте їх. Якщо й це не допомагає і гаджет продовжує мерехтіти, зверніться до сервісного центру.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

ВІДПРАВТЕ Online заявку

Чому користувачі рекомендують СЦ “Майстерня” для ремонту техніки Apple

Якщо ви саме шукаєте якісний сервісний центр аби відремонтувати своє “яблуко”, то СЦ “Майстерня” точно вам підійде за всіма параметрами. Серед наших ключових переваг можна виділити:

 1. Швидкий та якісний ремонт, з безкоштовною діагностикою;
 2. Для нас не існує складних завдань, адже ми озброїлись професійним сучасним обладнанням, що в сумі з досвідом допомагає впоратися навіть з найклопіткішими процесами;
 3. Ми надаємо гарантію на виконані послуги. На жаль, не всі сервісні центри пропонують подібну привілегію. Ми впевнені в якості нашої роботи, тож підтвердити це гарантією не стає проблемою;
 4. Ми працюємо без вихідних, адже улюблений гаджет може зламатися у будь-який день тижня.
 5. У нас справді великий асортимент оригінальних запчастин, а ще висококласних копій, котрі мають всі необхідні сертифікати якості та відмінно підходять для техніки Apple.
 6. А ще оптимальні ціни, що приємно здивують.

Якщо вас цікавить вартість ремонту iPhone просто зв’яжіться з нами за телефоном, або через коротку анкету на сайті, коротко опишіть свою проблему і вже через короткий час отримайте відповідь. Для клієнтів з іншого міста ми пропонуємо співпрацю за допомогою кур’єрської доставки від “Нова пошта”.

Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

Контактні телефони

+38 099 75 00 996

+38 068 35 97 590

Наша адреса

проспект Волі, 12

місто Луцьк

Години роботи

Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

Нд.: 10:00 - 17:00

МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

Б/У iPhone