Найчастіші поломки iPhone

Не працює камера на iPhone: чому та як вирішити проблему

iPhone так всі полюбляють не лише за надійність, бренд, та так зване підкреслення статусу, а й за відмінну камеру. Кожна нова модель обладнана ще кращою камерою, котра робить відмінні знімки, що мало чим відрізняються від професійних. Коли в айфоні перестає працювати камера — це справжня катастрофа, адже й сам гаджет, як мінімум на 50% стає непотрібним.

Звичайно перестати працювати просто так модуль не може. На це мусять бути вагомі причини і ми розповімо, що може призвести до таких несправностей, як це вирішити, і можливо, як цьому запобігти.

Чому може не працювати камера на iPhone: розбираємо основні причини

Якщо не працює камера на айфоні, то грубо кажучи основних причин є дві: технічна та програмна. А вже ці дві категорії поділяються на кілька підкатегорій. У нашому СЦ “Майстерня” провести діагностику та здійснити ремонт камери на айфоні можна в межах одного дня, але перш ніж йти в сервісний центр, проаналізуйте наступне.

  1. Чи падав гаджет з висоти і об тверду поверхню? Якщо так, то ймовірно трапилося механічне пошкодження, внаслідок чого й вийшла з ладу певна деталь. Можливо камера й зовсім розбилась, тоді все логічно — її просто треба замінити;
  2. Чи потрапляв айфон у воду? Якщо мала місце надмірна волога або рідина, з котрою контактував гаджет, це також могло відобразитися саме на камері. Річ у тім, що потрапляючи всередину айфона, рідина провокує корозію внутрішніх запчастин. Що саме вийде з ладу, передбачити складно Якщо на айфоні не працює камера — ймовірно постраждала саме вона;
  3. Як давно ви користуєтесь айфоном? Якщо не працює камера на новому айфоні, то є велика ймовірність, що це заводський брак. У випадку з продукцією Apple вам пощастило, адже компанія несе за неї відповідальність, то ж в такому випадку айфон вам просто замінять на інший.

Зрештою, все може пояснити діагностика, котра у нашому сервісному центрі “Майстерня” повністю безкоштовна.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

ВІДПРАВТЕ Online заявку

Також, не забуваймо, що окрім механічних пошкоджень може статися й програмний збій. Перестати працювати камера може внаслідок:

  • Неправильної установки програмного забезпечення;
  • Використання неліцензійного програмного забезпечення;
  • І навіть просто внаслідок використання сумнівних програм, чи відвідування сумнівних сайтів, котрі можуть занести на айфон шкідливий вірус.

В будь-якому разі не треба хвилюватися. Кожна з цих проблем вирішується нашими спеціалістами, і вже через короткий проміжок часу айфон знову робитиме відмінні кадри.

Здійснити ремонт та заміну камери на iPhone вигідно у СЦ “Майстерня”

Якщо вам потрібно оперативно, якісно та надійно відремонтувати ваш гаджет, звертайтеся у наш сервісний центр “Майстерня”.

Як ми працюємо?

  1. Ви зв’язуєтеся з нами за телефоном, або ж залишаєте коротку заявку на нашому сайті. В обох випадках наша реакція не забариться;
  2. Після короткого обговорення проблеми домовляємось про зустріч для проведення діагностики. Якщо ви з іншого міста — не проблема. Ми можемо співпрацювати з допомогою кур’єрської доставки від “Нова пошта”;
  3. Після короткої діагностики обговорюємо ціну та терміни ремонту;
  4. По завершенню ремонтних робіт зв’язуємось з клієнтом та повідомляємо, що гаджет готовий до користування.

Наостанок надаємо гарантію на кілька місяців в незалежності від того, яка послуга була виконана. 

У СЦ “Майстерня” працюють справжні спеціалісти, що в сумі в висококласним професійним обладнанням впораються з найскладнішим ремонтом та візьмуться за будь-яку “яблучну” техніку.

Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

Контактні телефони

+38 099 75 00 996

+38 068 35 97 590

Наша адреса

проспект Волі, 12

місто Луцьк

Години роботи

Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

Нд.: 10:00 - 17:00

МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

Б/У iPhone