Найчастіші поломки iPhone

Не працює сенсор на iPhone: вирішуємо проблему вчасно

Купуючи iPhone і віддаючи за нього чималу суму коштів, користувачі думають, що купують щось вічне. В певному роді так і є, адже техніка Apple напевно найнадійніша з всієї представленої на відповідному ринку. Компанія постаралася, щоб бренд не лише був престижним, а й повністю відповідав тому, як він себе позиціонує. Iphone – це топові смартфони сьогодення, вони надійні, продуктивні, і дуже рідко виходять з ладу безпричинно.

Якщо вам трапився бракований девайс, компанія люб’язно замінить його на новий. Якщо ж поломка з вашої вини, доведеться звертатися в сервісний центр. До спеціалістів потрібно йти якщо, наприклад, не працює сенсор на iPhone. Проблема суттєва, адже якщо екран не реагує на дотики, то робота з гаджетом неможлива. Але чому таке може трапитися і як найчастіше проявляється. Розповідаємо у статті.

Як зрозуміти, що не працює сенсор на iPhone і це не просто глюк

Інколи сенсор може не реагувати на дотики тимчасово. Це банальний глюк і після перезавантаження гаджета все внормовується. Однак, так щастить не завжди. Найчастіше реальні несправності проявляються наступним чином:

  • Екран тривалий час не реагує на дотик. “Мертвим” може бути весь екран або ж його частина;
  • Сенсор реагує але надто “заторможено”. Досить натискати на екран в надії, що зараз все запрацює, краще зверніться до фахівців, адже це навряд чи мине;
  • Екран реагує на дотик але не так як потрібно. Наприклад, ви натискаєте на одну іконку, а відкривається зовсім інша;
  • Екран працює сам по собі. Це до речі найбільш поганий варіант, адже в такому випадку сенсор буквально живе своїм життям. Відкриваються додатки, здійснюються різноманітні операції. Гаджет залишається просто відключити;

Якщо у вас не працює сенсор на iPhone і ви помітили котрусь з вищевказаних проблем, рекомендуємо показати девайс спеціалісту, адже без професійного втручання ситуація лише ускладнюватиметься.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

ВІДПРАВТЕ Online заявку

Не працює сенсор на айфоні: як повернути його до життя?

Є одна маніпуляція провівши яку можна повернути сенсор до нормальної роботи. Однак це спрацює лише тоді, якщо проблема криється у програмному забезпеченні і якомусь збої. В такому разі попробуйте перезавантажити айфон натиснувши одночасно кнопки “Home” і кнопку ввімкнення. Коли гаджет перезавантажиться спробуйте ще раз, чи все працює. Зніміть з айфона захисні аксесуари, такі як скло і чехол. Якщо нічого не допомогло, ймовірно проблема криється у внутрішніх деталях. Спираючись на власний досвід, можемо сказати, що найчастіше не працює сенсор на айфоні після контакту з водою. В 90% випадків знадобиться заміна екрана. У СЦ “Майстерня” ця послуга виконується в межах одного дня.

Якщо вам потрібен ремонт техніки Apple, звертайтеся за допомогою до наших спеціалістів.

Ми гарантуємо:

  1. Відмінну якість та оперативність;
  2. Найкращу ціну;
  3. Індивідуальний підхід;
  4. Гарантію на всі послуги терміном на кілька місяців;
  5. Безкоштовну діагностику;

А ще ми працюємо без вихідних та приймаємо замовлення з усіх куточків України. Для зв’язку з нами достатньо всього лиш заповнити коротку форму на сайті, і вже через короткий проміжок часу з вами зв’яжеться наш менеджер для обговорення всіх деталей. Для клієнтів не з Луцька ми пропонуємо співпрацю з допомогою кур’єрської доставки від “Нова пошта”.

Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

Контактні телефони

+38 099 75 00 996

+38 068 35 97 590

Наша адреса

проспект Волі, 12

місто Луцьк

Години роботи

Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

Нд.: 10:00 - 17:00

МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

Б/У iPhone