Найчастіші поломки iPhone

Не працює Wi-Fi на iPhone: в чому причина?

Якщо на айфоні перестав працювати вай фай це справжня катастрофа. Погодьтеся, кожен проводить в соціальних мережах та інтернеті більшу частину свого дня. В декого й зовсім в девайсі вся робота, тож будь-які перешкоди з доступом до мережі ставлять на паузу багато важливих процесів. І як на зло, найчастіше несправності з Wi-Fi стаються дуже раптово, заставши користувача зненацька. Але чому це стається?

Причин насправді багато. Також зауважимо, що якщо на вашому айфоні перестав працювати вай фай, сервісний центр “Майстерня” вирішить цю проблему в межах одного дня.

Популярні причини того, чому не працює Wi-Fi на iPhone

Отож, розглянемо всі основні причини того, чому може трапитися така неприємність. Можливо знаючи, що провокує поломку багатьом вдасться її попередити.

 1. Пошкодився Wi-Fi-модуль. Це може трапитися внаслідок падіння гаджета, або ж його надмірного контакту з рідиною. Та й взагалі більшість несправностей котрі ми перерахуємо, пов’язані саме з цими чинниками, адже сама по собі техніка Apple просто так з ладу не виходить;
 2. Пошкодилася антена, внаслідок чого сигнал зник;
 3. Пошкодилися деталі на платі, яка відповідає за роботу вай фай;

Також, якщо не працює Wi-Fi на iPhone, то проблема може критися у збої програмного забезпечення. Відсутність оновлень, або їх неправильна установка запросто виводять з ладу цю над важливу функцію у вашому смартфоні.

Залиште свій номер телефону і ми проконсультуємо Вас та зробимо діагностику Вашого телефону.
[ да, абсолютно безкоштовно! ]

Залишити заявку

  Підсумовуючи, можна сказати, що в 90% випадків, вай фай перестає працювати якщо телефон сильно побився, намочився, або ж виявлено помилки в роботі програмного забезпечення. Це до речі можуть спровокувати навіть банальні віруси з мережі, тож не встановлюйте неперевірених додатків та сумнівних програм.

  Як відбувається ремонт, якщо не працює Wi-Fi на iPhone

  Одразу зауважимо, що відремонтувати айфон самостійно точно не вдасться. В домашніх умовах проводити подібні маніпуляції не лише марно, а й небезпечно, адже можна спровокувати низку інших поломок, що добряче збільшить вартість професійного ремонту.

  Якщо не працює Wi-Fi на iPhone рекомендуємо одразу звертатися до фахівців.

  Не варто хвилюватися за тривалу розлуку з улюбленим девайсом. У СЦ “Мастерня” цей тип поломки вирішується в межах одного дня. І ось як все відбувається:

  • Ви зв’язуєтеся з нами любим зручним способом: телефоном, через сайт або ж прийшовши безпосередньо у сервісний центр;
  • Коротко описуєте суть несправності після чого ми проводимо безкоштовну діагностику та точно визначаємо проблему;
  • Обговорюємо вартість, терміни та інші нюанси стосовно ремонту. Ми маємо у розпорядженні оригінальні запчастини, однак за бажанням клієнта можемо використати в роботі й висококласні копії, котрі здешевлять вартість ремонту. Тут все за бажанням;
  • Проводимо ремонт;
  • Повідомляємо вам про готовність айфона;
  • Передаючи гаджет клієнту в руки ще раз попередньо його діагностуємо та видаємо гарантійний талон терміном на кілька місяців. Гарантію ми пропонуємо абсолютно на всі виконані послуги.

  Ми працюємо швидко, якісно та без вихідних. А ще співпрацюємо з усіма містами України, тож якщо ви не з Луцька, однак хотіли б скористуватися саме нашими послугами — не проблема. Ми співпрацюємо з логістичною компанією “Нова пошта” і з допомогою кур’єрської доставки швидко отримаємо ваш смартфон і так само швидко відправимо вам його назад.

  Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

  Контактні телефони

  +38 099 75 00 996

  +38 068 35 97 590

  Наша адреса

  проспект Волі, 12

  місто Луцьк

  Години роботи

  Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

  Нд.: 10:00 - 17:00

  МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

  Б/У iPhone