Найчастіші поломки iPhone

Що робити, якщо нема підсвітки на iPhone?

Продукція від компанії Apple завжди славилася відмінною якістю та бездоганною репутацію. Ремонт техніки Apple зазвичай потрібен не з вини виробника, а самого користувача. 99% всіх неполадок трапляються виключно через неакуратність власників гаджета. Все частіше у наш СЦ “Майстерня” у Луцьку, звертаються власники “яблук” з такою проблемою, як відсутність підсвітки на екрані айфона.

Проблема доволі неприємна, однак підлягає вирішенню. Після короткої безкоштовної діагностики ми розповімо про причину несправності та проінформуємо по терміну її усунення. А зараз, хочемо розповісти, через що найчастіше взагалі трапляється така проблема.

Ремонт техніки Apple: чому на екрані iPhone немає підсвітки?

Якщо немає підсвітки на екрані iPhone, то це може статися з цілого ряду причин. Внаслідок механічних пошкоджень, надлишкового потрапляння вологи на гаджет, внаслідок проблем із програмним забезпечення (якщо має місце вірус). Словом, причин справді маса, однак давайте виділимо найпопулярніші та розпишемо їх більш детально.

  1. Механічні пошкодження, що призвели до тріщин на екрані, або ж сильних забоїв. Якщо ваш айфон впав до твердої поверхні, удар був надто сильний, є велика ймовірність, що дисплей просто не витримав такого навантаження. І хоч компанія Apple використовує надійне скло, а дехто не лінується носити гаджет в чохлі і з захисним склом на екрані, та від неприємностей це страхує не завжди. Інколи дисплей може залишитися цілим, однак від удару пошкодились якісь внутрішні деталі, наприклад, шлейф, що відповідає за підсвітку. Якщо пошкодився екран, в більшості випадків потрібна заміна дисплея на айфон. Якщо ж екран в порядку, то доведеться розбирати гаджет і змінювати внутрішні пошкоджені деталі.
  2. Надмірна вологість, що призвела до несправності. Компанія Apple здебільшого позиціонує свою продукцію, як вологостійку. Однак, все ж, це дуже обмежений перелік випадків, коли вода може не зашкодити. Зазвичай якщо волога потрапила в айфон, то всередині відбувається корозія різних запчастин. Гаджет починає “глючити” і звичайно ж може зникнути підсвічування. Якщо в iPhone потрапила волога, спеціалісти СЦ “Майстерня” оперативно проведуть діагностику та максимально швидко постараються усунути несправність.
  3. Не працює підсвічування на екрані айфон через пошкодження друкованої плати. Цей випадок також має місце, і зазвичай проблема усувається після перевірки котушки та контролера підсвічування.

В незалежності від того, з якою проблемою ви зіштовхнулися, спеціалісти СЦ “Майстерня” якісно та швидко повернуть ваш гаджет до життя.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

Подзвоніть нам

ВІДПРАВТЕ Online заявку

Як відбувається ремонт iPhone у СЦ «Майстерня» та чому саме ми?

Спочатку опишемо перелік дій, які вам варто зробити, якщо ви хочете здійснити ремонт айфона у Луцьку в нашому сервісному центрі.

  • Телефонуєте чи залишаєте заявку на сайті, або просто приходите у наш сервісний центр;
  • Наші спеціалісти максимально швидко проводять безкоштовну діагностику, зорієнтовують вас у причині, вартості та терміні ремонту.
  • Далі за вашою згодою відбувається ремонт iPhone.
  • Після завершення ремонту наш менеджер вам телефонує та сповіщає, що “яблучного друга” можна забрати.

На все зазвичай витрачається максимум день-два. Нас обирають не лише за оперативне виконання своєї роботи, а й за низку інших факторів, серед яких:

  • Наявність гарантії на виконану роботу;
  • Великий асортимент оригінальних запчастин, та висококласних копій, котрі здешевлять вартість ремонту, однак також чудово слугуватимуть;
  • Співпраця з усіма українськими містами, завдяки логістичній компанії “Нова пошта”.

Потрібен ремонт техніки Apple, або ж конкретно ремонт підсвічування на екрані айфона? Звертайтесь, ми точно допоможемо!

Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

Контактні телефони

+38 099 75 00 996

+38 068 35 97 590

Наша адреса

проспект Волі, 12

місто Луцьк

Години роботи

Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

Нд.: 10:00 - 17:00

МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

Б/У iPhone