Ремонт

Смарфон неможливо підключити до безпровідної мережі

Несправність Wi-Fi модуля досить розповсюджена поломка. Заміна передавача є невідкладним видом ремонту, оскільки ми цінуємо айфони за їх оптимізацію та високу швидкість роботи в інтернеті. Така поломка не виводить з ладу смартфон повністю, а тільки робить неможливим або незручним перегляд веб-сторінок, користування додатками які потребують підключення до мережі.

Варто сказати, що неможливість підключитися до мережі свідчить не лише про поломку мікросхеми, а й про неполадки з антеною. Якщо ви зіштовхнулись з такою проблемою, варто звертатись до спеціалізованого сервісного центру за консультацією, щоб точно вияснити у чому несправність.

Сервісний центр “Майстерня” проводить ремонт даних поломок на усіх пристроях компанії Apple

Ціна ремонту WiFi модуля

Назва моделі
Ціна послуги
iPhone 5/5s/5c/se
від 1000 грн
iPhone 6/6+/6s/6s+
від 1000 грн
iPhone 7/7+/8/8+
від 1500 грн
iPhone X/Xs/Xs Max/ Xr
від 2500 грн

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

ВІДПРАВТЕ Online заявку

Що таке Wi-Fi модуль?

Це невелика мікросхема на материнській платі смартфону, яка відповідає за підключення його до безпровідних мереж. Також у цього чіпа є багато інших функцій, наприклад увімкнення режиму модема, коли з телефона можна “роздавати” інтернет на комп’ютер або на інший смартфон. Модуль кріпиться до плати на BGA – пайку за допомогою невеликих кульок припою. Даний елемент, здебільшого розміщується близько до краю біля конектора батареї та камери. На ранніх моделях iPhone, Wi-Fi модуль накривався з верху металевою кришечкою для того, щоб перешкодити впливу завад на його роботу. На нових моделях сам корпус модема містить у собі метал, тому його просто монтують на плату та не накривають захистом, оскільки навіть без нього він працює стабільно.

Залиште свій номер телефону і ми проконсультуємо Вас та зробимо діагностику Вашого телефону.
[ да, абсолютно безкоштовно! ]

Залишити заявку

  Симптоми та причини поломки

  Серед найбільш явних ознак поломки можна виділити такі:

  • Падіння швидкості роботи інтернету;
  • Неможливість підключення до мережі, навіть при безпосередній близькості до роутера;
  • Періодична втрата сигналу;

  Щоб відкинути причини несправності програмного забезпечення можете спробувати перезавантажити смартфон, якщо після цього поломка не зникла можна упевнитись у апаратній несправності.

  До причин збоїв роботи Wi-Fi можна віднести такі:

  • Неспрвність антени. В телефоні вмикається Wi-Fi але він не розпізнає безпровідну мережу та не може підключитись до неї. Причиною може служити необережна експлуатація,  падіння, внаслідок якого порушилась цілісність антени. Заміна Wi-F антени досить проста процедура, та її реально провести у спеціалізованому сервісному центрі;
  • Несправність модуля внаслідок удару, потрапляння вологи та утворення корозії на контактах мікросхеми. У більшості випадків потрібна заміна;
  • Збій програмного забезпечення пристрою який супроводжується помилками в операційній системі;

  ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

  Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

  ВІДПРАВТЕ Online заявку

  Порядок проведення ремонту

  Для відновлення правильного функціонування смартфону, потрібна наявність спеціального паяльного обладнання, інструментів та відповідної кваліфікації. Наші майстри дотримуються певного алгоритму, щоб якісно усунути поломку:

  • Первинна діагностика, тестування роботи беспровідної мережі, розбір телефону;
  • Пошук несправності за допомогою мультиметра, перевірка справності антени та мікросхеми;
  • Демонтаж несправного елементу, очищення від заводського клею та припою місця пайки;
  • Монтаж нової запчастини;
  • Перевірка роботи нової мікросхеми, тестування;
  • Збірка та підготовка до передачі клієнту;

  Ремонт WiFi модуля айфон в Луцьку

  У нашому сервісному центрі “Майстерня ” проводяться усі види ремонтів техніки Apple, також проводимо заміну модулів безпровідного зв’язку. Наші майстри проведуть безкоштовну діагностику та менше ніж за годину Ви отримаєте результат про ціну та термін ремонту. Також варто зазначити, що ми використовуємо тільки оригінальні запчастини, які завжди є у нас в наявності, тому ремонт не займе багато часу.

  Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

  Контактні телефони

  +38 099 75 00 996

  +38 068 35 97 590

  Наша адреса

  проспект Волі, 12

  місто Луцьк

  Години роботи

  Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

  Нд.: 10:00 - 17:00

  МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

  Б/У iPhone