Заміна

Що робити, якщо потрапила вода на клавіатуру MacBook?

Потрапила вода на клавіатуру? Випадково розлили каву або чай? Тільки без паніки, це може трапитись з абсолютно кожним. За статистикою в 99 випадках з 100 заміна клавіатури Макбук відбувається саме через неприємні обставини. Що необхідно зробити, якщо ви теж опинилися серед “щасливчиків”?

В першу чергу, заспокойтеся – все можна полагодити! Вимкніть ноутбук від мережі живлення, щоб уникнути короткого замикання. Покладіть пристрій на стіл клавіатурою донизу. Таким чином, зменшиться ризик розповсюдження вологи на материнську плату (звичайно, якщо це вже не відбулося).

По-друге, якщо пощастило і ноутбук увімкнувся, це не свідчить про те, що все добре. Справа в тому, що через потрапляння рідини відбувається окислення комплектуючих деталей системи і вже через кілька тижнів несправність клавіш може дати про себе знати. Саме тому ми рекомендуємо якомога раніше звернутись в сервісний центр “Майстерня” Apple у Луцьку, щоб уникнути “замикання” плати. Як правило, через трудомісткість ремонту “серцевини” пристрою, обслуговування в даному випадку буде більш витратним як фінансово, так і за часом. Радимо, не відкладати в довгу шухляду, тому краще передайте вирішення проблеми в руки кваліфікованих спеціалістів.

Заміна клавіатури Макбук: як ми “реанімуємо” техніку?

Спосіб заміни клавіатури визначається після попереднього огляду. Приємний бонус, який ви отримуєте, навіть, якщо вперше звернулися до нас – це безкоштовна діагностика Макбук.

Залиште свій номер телефону і ми проконсультуємо Вас та зробимо діагностику Вашого телефону.
[ да, абсолютно безкоштовно! ]

Залишити заявку

  Клієнти достатньо часто задають питання такого роду: “чи потрібно міняти окремо клавіатуру, або лише в комплекті з topcase?” Дати однозначну відповідь складно. У більшості авторизованих центрах MacBook в останні кілька років відмовилися від практики заміни клавіатури без верхнього корпусу. Це пов’язано з тим, що в сучасних серіях Макбук  відсутні корпуси у деталях. Ось чому кнопки з’єднуються з основою за рахунок заклепок або спеціального клею.

  Проведення послуги рекомендується, якщо:

  • топкейс має значні механічні пошкодження, відколи, подряпини
  • необхідна одночасна заміна батареї та клавіатури
  • варто в максимально короткі терміни “повернути до життя” пристрій, оскільки заміна корпусу здійснюється швидше, ніж клавіатура

  ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

  Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

  ВІДПРАВТЕ Online заявку

  Заміна клавіатури – майже ювелірна робота, оскільки вимагає наявність досвіду, уваги до деталей та скрупульозності. Вже при діагностиці ми встановлюємо повний обсяг роботи та орієнтуємо по часу виконання.

  Заміна клавіатури Макбук: особливості

  Якщо ноутбук придбаний за кордоном, розкладка клавіатури може кардинально відрізнятися від традиційної для Вашого регіону. Наприклад, куплена в Америці комп’ютерна техніка має додаткові клавіші зі специфічними символами, які не використовуються в Україні та інших країнах Європи.

  Тут немає нічого страшного, просто вони можуть відволікати увагу. У таких випадках ми проводимо заміну клавіш на стандартні, з широко розповсюдженими символами. 

  Тут немає нічого страшного, просто вони можуть відволікати увагу.
  У таких випадках ми проводимо заміну клавіш на стандартні, з широко розповсюдженими символами.

  Сервісний центр “Майстерня” Apple у Луцьку

  Ми – віддані фанати “яблучної” продукції і знаємо всі тонкощі роботи з цією технікою. Нам під силу вирішити найскладніші завдання і несправності, оскільки за плечима команди багаторічний досвід і практика. Акуратно замінимо, почистимо, відновимо, а ще почастуємо Вас смачною кавою. Хочете перевірити свій Apple? Легко! Безкоштовна діагностика Макбук проводиться для кожного бажаючого.

  Якщо ви шукаєте, де зробити ремонт MacBook в Луцьку, запрошуємо до нас. У нас лише оригінальні комплектуючі, доступні ціни та максимум професіоналізму. Робимо на совість!

  Залиште свій номер телефону і ми проконсультуємо Вас та зробимо діагностику Вашого телефону.
  [ так, абсолютно безкоштовно! ]

  Залишити заявку

   Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

   Контактні телефони

   +38 099 75 00 996

   +38 068 35 97 590

   Наша адреса

   проспект Волі, 12

   місто Луцьк

   Години роботи

   Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

   Нд.: 10:00 - 17:00

   МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

   Б/У iPhone