Найчастіші поломки iPhone

iPhone впав у воду, що робити?

Дуже часто власники “яблучних гаджетів” думають, що їхній айфон не реагує на воду та надмірну вологість. Це помилкова думка. Якщо айфон впав у воду, він у 90% випадків потребуватиме ремонту.

При чому це ремонт не гарантійний, а за рахунок самого власника, адже виробник не винен, що хтось був не надто уважний з дорогою технікою. У нашому СЦ “Майстерня” можна здійснити ремонт техніки Apple, котра потрапила у воду. А в цій статті ми розповідаємо, що вам зробити в першу чергу, щоб врятувати частково деталі і відповідно здешевити вартість ремонту.

Які перші дії потрібно зробити якщо iPhone впав у воду?

Зауважимо, що у СЦ “Майстерня” можна здійснити ремонт техніки Apple при будь-якій складності поломки. Проблеми із потраплянням води ми вирішуємо також максимально оперативно та якісно. Однак, все одно, всім рекомендуємо робити наступні дії, навіть якщо телефон пробув у рідині кілька секунд.

  1. Негайно заберіть гаджет подальше від вологи, зніміть з нього чохол, і навіть захисне скло, а також задню кришку. Все ретельно протріть сухою ганчіркою. Не рекомендуємо експериментувати з феном, а тим паче поміщати гаджет у сіль, яка начебто витягує вологу. Це може лише ускладнити ситуацію.
  2. Якщо немає можливості негайно потрапити у сервісний центр, то дехто рекомендує ще спробувати помістити айфон у рисову крупу. Зернята рису досить великі, тому на відміну від солі не забруднюють різноманітні порти та динаміки. Рис добре вбирає вологу, тому якщо айфон намочився не сильно, цей метод може спрацювати у вашу користь.
  3. Не пробуйте розкрутити гаджет, щоб максимально його просушити. Максимум, що дозволяється знімати у домашніх умовах — це задня кришка.
  4. Ну і якщо iPhone впав у воду найрозумніше буде принести його на діагностику та можливо ремонт до спеціалістів.

У СЦ “Майстерня” діагностика безкоштовна, і триває зовсім не довго.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

Подзвоніть нам

ВІДПРАВТЕ Online заявку

Які наслідки можуть бути, якщо iPhone впав у воду?

Насправді наслідків тут допускається маса. Все залежить від того, скільки рідини потрапило всередину, як довго гаджет був в воді, як довго після цього він був у включеному стані. Зазвичай при контакті з вологою всередині починається процес окислення, що призводить до корозії важливих деталей. В результаті може перестати працювати дисплей, здутися акумулятор, зіпсуватися динамік і мікрофон. Можуть почати залипати кнопки, або ж айфон перестає заряджатися. Словом, з ладу може вийти все, що завгодно.

Айфон впав у воду: чому звертатися саме у СЦ “Майстерня”?

Якщо вам потрібен ремонт техніки Apple у Луцьку, рекомендуємо звертатися до сервісного центру “Майстерня”. Ми цінуємо час кожного клієнта, тому намагаємось виконувати всі замовлення максимально швидко, не говорячи вже про блискавичну діагностику, яку зазвичай проводимо ще у вашій присутності. Просто зв’яжіться з нами телефоном або через сайт, чи прийдіть особисто в сервісний центр. Покажіть гаджет, опишіть проблему, почуйте її вирішення та вже через день заберіть новенький айфон.

Високий професіоналізм, широкий асортимент сучасних інструментів, великий спектр всіх необхідних запчастин роблять процес ремонту оперативним та якісним.

Ну і звичайно ж, куди без гарантії. Її ми надаємо на кожну виконану послугу.

Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

Контактні телефони

+38 099 75 00 996

+38 068 35 97 590

Наша адреса

проспект Волі, 12

місто Луцьк

Години роботи

Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

Нд.: 10:00 - 17:00

МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

Б/У iPhone