Заміна

Що можна зробити з потерти і деформованим корпусом телефона

Рано чи пізно на будь якій техніці починають з’являтися подряпини та вм’ятини від різного роду пошкоджень. Продукція компанії Apple не виключенням.

Будь який матеріал: скло, алюміній, сталь – всі вони піддаються зовнішньому впливу. Одне діло коли такі дефекти носять суто косметичний характер, інше діло коли вм’ятина на корпусі супроводжується виходом з ладу якогось важливого елементу, або в результаті деформації телефоном взагалі неможливо користуватись, інколи погнутий телефон настільки сильно деформований, що він навіть не поміщається у чохол. В любому випадку вам необхідно звернутись до професійного сервісного центру для заміни.

Коли потрібно міняти корпус?

Частіше всього він страждає від ударів, зубів собаки, або дряпання ключами чи іншими гострими предметами. Алюмінієва поверхня надзвичайно чутлива та легко піддається подряпинам. А в результаті польоту на підлогу чи зіткнення з іншими предметами на оболонці можуть виникнути вм’ятини які можуть зашкодити естетичності смартфону та негативно вплинути на його працездатність. Щоб добитись надзвичайної тонкості, розробникам довелось максимально щільно розташовувати внутрішні елементи, тому будь-яка нерівність може від’єднати шлейф чи пошкодити материнську плату. У випадку коли естетичний вигляд чи незадовільна робота пристрою у результаті пошкодження зовнішньої оболонки викликають у Вас дискомфорт – радимо звертатись до спеціалістів які вам допоможуть.

Залиште свій номер телефону і ми проконсультуємо Вас та зробимо діагностику Вашого телефону.
[ Так, абсолютно безкоштовно! ]

Залишити заявку

  В чому полягає складність?

  Річ у тому що на деяких гаджетах Apple, для заміни корпусу потрібно демонтувати тачскрін. Дисплей який є найніжнішою частиною телефону, взагалі потрібно знімати з особливою обережністю, адже якщо він пошкодиться до початкового ремонту може додатись і заміна екрану. Ще одна складність заключається у тому що майже всі внутрішні елементи кріпляться до задньої кришки, тому щоб до неї добратись потрібно повністю розібрати апарат до останнього гвинтика, а потім упакувати всі деталі в новий корпус.

  Також варто бути уважним з якістю нових деталей, адже невідповідність розмірам оригінальної запчастини робить неможливим збірку апарату. Навіть похибка в 0.25 міліметра може завдати значних незручностей, тому використовувати варто тільки оригінальні запчастини і це стосується і інших елементів. Ремонт проводиться в декілька етапів:

  Працюємо для Вас
  Наша основна мета – це якісна робота та задоволений клієнт! Тому ми багато працюємо, аби наші відвідувачі завжди мали змогу до нас зайти. Навіть коли усі закриті – ми працюємо!
  Щодня, без вихідних, із 09:00 і до 21:00, чекаємо Вас у “Майстерні”!
  • Початкова діагностика, тестування, огляд всіх зовнішніх пошкоджень;
  • Розбір пристрою, демонтаж усіх внутрішніх елементів разом з материнською платою та кнопками;
  • Відділення дисплейного модулю від рамки корпусу;
  • Монтаж елементів у нову запчастину;
  • Фінальна перевірка всіх функцій що упевнитись що все складено правильно, підготовка до передачі клієнту;

  Заміна корпусу айфон в Луцьку

  Якщо ваш смартфон виглядає не так красиво як раніше або вм’ятини заважають вам користуватись ним – рекомендуємо завітати до нашого сервісного центру “Майстерня”, де професійні майстри проведуть безкоштовну діагностику стану вашого пристрою, проведуть консультацію відносно термінів ремонту та ціни. Також варто зазначити, що ми працюємо тільки з оригінальними запчастинами, які є у нас в наявності, тому ремонт буде проведений в максимально короткий термін.

  ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

  Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

  ВІДПРАВТЕ Online заявку

  Що робити щоб корпус не ламався?

  Тут доречна тільки одна порада: Носіть телефон в протиударному чохлі та захисному склі або плівці. Можливо це змінює вигляд та розміри айфону, але такі міри значно збільшать час користування, за будуть запобігати багатьом іншим поломкам. Чохол може захистити не тільки від вм’ятин та подряпин, а й від тріснутого дисплейного модуля після падіння.

  Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

  Контактні телефони

  +38 099 75 00 996

  +38 068 35 97 590

  Наша адреса

  проспект Волі, 12

  місто Луцьк

  Години роботи

  Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

  Нд.: 10:00 - 17:00

  МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

  Б/У iPhone