Заміна

Що робити коли розбилося сенсорне скло iPad?

Ніщо та ніхто не застрахований від неприємностей. Наші гаджети досить часто падають та розбиваються. Не виключенням є і продукція компанії Apple. Якщо iPad впаде на тверду поверхню, то удар буде набагато сильнішим ніж у випадку падіння iPhone, оскільки у айпада більша вага.

Після падіння таких пристроїв на склі сенсора з’являються тріщини, із за яких планшетом важко користуватись, адже виникає маса незручностей, наприклад:

 • Пальці постійно натикаються на тріщини;
 • Сенсор може некоректно працювати або не працювати взагалі;
 • Погана видимість дисплею через тріщини;

Також, не варто забувати що користування пристроєм з тріснутим склом є травмонебезпечним, оскільки ви можете порізатись осколками.

Замінити скло на айпад в Луцьку можна у сервісному центрі “Майстерня”. Ви можете здати ваш апарат на безкоштовну діагностику та протягом пів години отримати результат та консультації на рахунок терміну та вартості ремонту.

Залиште свій номер телефону і ми проконсультуємо Вас та зробимо діагностику Вашого телефону.
[ да, абсолютно безкоштовно! ]

Залишити заявку

  Як проводиться ремонт iPad ?

  Для того щоб якісно замінити пошкоджене сенсорне скло його потрібно зняти, а це одна з найважчих задач, оскільки існує ризик пошкодження шлейфів та внутрішніх елементів айпаду. Наші майстри дотримуються певного порядку проведення ремонту:

  • Зовнішній огляд, оцінка стану пристрою, перевірка роботи тачскріну;
  • Розбірка, акуратний демонтаж пошкодженого сенсору;
  • Огляд материнської плати на наявність слідів вологи та утворення корозії;
  • Нанесення необхідних матеріалів та клею, монтаж нового сенсору;
  • Перевірка роботи нової запчастини за допомогою спеціального програмного забезпечення;
  • Збірка та підготовка до передачі клієнту;

  Ми використовуємо найсучасніше обладнання та матеріали для заміни та поклейки нового скла. Якість такого ремонту нічим не відрізняється від заводської збірки.

  Варто зауважити що не у всіх айпадах однакова конструкція дисплейного модулю. У ранніх моделях між сенсором та дисплеєм не було нічого, тільки повітря, тому заміна скла являється досить легкою процедурою для майстра.

  А у новіших айпадах сенсор та дисплей – це одне ціле, з верху на спеціальний клей наклеєне захисне скло. Тому, при трісканні захисного скла, сенсор не втрачає робото здатності, але заміна скла є набагато складнішою процедурою, адже його потрібно відділити від дисплею при цьому не пошкодивши сам дисплей. Тому в любому випадку варто звертатись до професіоналів для правильного визначення типу вашого сенсору та якісної заміни.

  Що робити щоб сенсор не тріскався?

  Перш за все  – це носити планшет протиударному чохлі. Це значно зменшить ризик пошкодження скла при падінні. Крім того, є оригінальні чохли які перетворюються у підставку, мало того що вони захищають від ударів, з ними на багато зручніше користуватись айпадом. Також слушною порадою буде не залишати пристрої на краях столів,полиць та інших поверхонь, адже є висока імовірність того що його хтось зачепить та він впаде.

  Працюємо для Вас
  Наша основна мета – це якісна робота та задоволений клієнт! Тому ми багато працюємо, аби наші відвідувачі завжди мали змогу до нас зайти. Навіть коли усі закриті – ми працюємо!
  Щодня, без вихідних, із 09:00 і до 21:00, чекаємо Вас у “Майстерні”!

  Ремонт сенсора айпад в Луцьку

  Якщо у вас виникла така поломка, радимо звертатись до професіоналів. Сервісний центр “Майстерня” – спеціалізується на ремонті та продажі техніки Apple. У нас ви можете здати свій планшет з тріснутим сенсором на безкоштовну діагностику і менше ніж за пів години ви отримаєте результат. Наші менеджери проконсультують вас у питаннях терміну та вартості ремонту. Є імовірність що ви заберете ваш апарат робочим у той же день, адже всі запчастини є у нас в наявності. Також варто сказати що ми використовуємо тільки оригінальні запчастини та не користуємось підробками, тому можете бути впевненими у якості нашого ремонту на який ми даємо гарантію.

  Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

  Контактні телефони

  +38 099 75 00 996

  +38 068 35 97 590

  Наша адреса

  проспект Волі, 12

  місто Луцьк

  Години роботи

  Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

  Нд.: 10:00 - 17:00

  МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

  Б/У iPhone