Найчастіші поломки iPhone

Пропадає або не бачить мережу iPhone

Попри те, що техніка Apple має відмінну репутацію на ринку і користується популярністю не лише через престижність марки, а й через власну надійність, все одно інколи й ця продукція може дати збій. Здавалося б, логічною є поломка якщо айфон сильно вдарився, впав у воду чи ще щось в цьому роді. Однак інколи без будь-яких передумов iPhone раптово перестав бачити мережу.

Причин цьому може бути декілька, і в цій статті ми розповімо про найпоширеніші. Ну і якщо ваш гаджет спіткала подібна проблема, рекомендуємо принести його на безкоштовну діагностику у СЦ “Майстерня”, після чого наші спеціалісти за потребою проведуть швидке та якісне усунення неполадок.

Айфон не ловить мережу: чому так буває?

Повернемось до проблеми з мережею. Інколи так буває, що по ідеї покриття відмінне і всі інші телефони поблизу відмінно бачать мережу, окрім вашого “яблука”. Малоймовірно, що це тимчасовий збій, швидше за все таки трапилося щось з наступних причин:

  • Проблеми з сім-картою. Можливо ваша сім-карта вийшла з ладу, або закінчився термін її дії. Спробуйте вставити у айфон іншу сім-карту, і перевірте як працюватиме вона. Також, можна зателефонувати до мобільного оператора і поцікавитися, чи все в порядку з вашим номером.
  • Банально, проблеми з мережею в оператора. Неполадки на станції і так далі, однак в такому випадку ця проблема мала б бути не лише у вас, а у всіх оточуючих, котрі користуються послугами того ж оператора;
  • Збій у програмному забезпеченні. Можливо якесь оновлення було некоректно установлено, чи ще якась причина, що призвела до збою системи. Як наслідок айфон не бачить мобільного покриття.
  • Збій у роботі гаджета можуть викликати й певні додатки сумнівної якості. Якщо ви завантажили для прикладу нову гру, або ж якийсь надсучасний інший додаток, він може так вплинути на телефон. Переконайтесь, що не встановлювали нічого нового останнім часом, а якщо так то спробуйте видалити додаток, перезавантажити айфон і ще раз перевірити покриття.
  • Некоректна дата та час. Інколи може статися якийсь збій, і дата перевстановлюється на минулий час. Це також може викликати проблеми з мережею. Просто будьте уважні.
  • Інші причини, які може встановити лише професійна діагностика.

Якщо ваш айфон не бачить мережу звертайтесь у наш сервісний центр “Майстерня”, ми максимально швидко встановимо точну причину несправності.

Ремонт iPhone у Луцьку: етапи виправлення несправностей

Багатьох цікавить, як саме відбувається ремонт техніки Apple у СЦ «Майстерня», у тому випадку якщо айфон не бачить мережу. Скільки часу все триває, як довго відбувається діагностика і так далі. Розповідаємо, про все поетапно:

  1. Спочатку наші спеціалісти перевіряють айфон на наявність зовнішніх пошкоджень та дефектів.
  2. Перевіряються налаштування мережі, внутрішні налаштування, програмні функції, тощо;
  3. Якщо на цьому етапі все впорядку спеціалісти витягують сім-карту, акумулятор та оглядають внутрішні деталі.
  4. Якщо ж далі нічого не зрозуміло, подальша діагностика проводитиметься з допомогою професійного обладнання.

В будь-якому випадку, причину поломки власник айфона дізнається незадовго після того, як віддав гаджет в наші руки.

Ремонт айфона який не бачить мережу займає також максимум один день, всі необхідні деталі у нас завжди є в наявності, причому як оригінальні так і висококласні копії — все на вибір клієнта.

А після виконання ремонтних робіт, кожен клієнт отримує від нас гарантію в незалежності від того, яка послуга була виконана.

Потрібен якісний ремонт Apple в Луцьку? Тоді ми чекаємо вас у будь-який день тижня, включно з вихідними.

Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

Контактні телефони

+38 099 75 00 996

+38 068 35 97 590

Наша адреса

проспект Волі, 12

місто Луцьк

Години роботи

Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

Нд.: 10:00 - 17:00

МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

Б/У iPhone