Найчастіші поломки iPhone

Не працює кнопка блокування iPhone

Ремонт техніки Apple на щастя може знадобиться вкрай рідко. Однак якщо щось і трапляється, то на жаль виправити несправності обходиться не надто дешево. Дорога техніка потребує відповідних запчастин в цьому і весь секрет. Здійснити ремонт айфона у Луцьку за прийнятною ціною можна у СЦ “Майстерня”, а ще ми підкажемо чому та внаслідок чого можуть траплятися ті чи інші несправності. Можливо ця інформація допоможе комусь попередити поломку та покористуватися своїм гаджетом набагато довше.

Чому не працює кнопка блокування iPhone

Ми вирішили винести на огляд таку доволі популярну проблему. Якщо зламалася кнопка блокування айфона, то робота з девайсом практично неможлива. Ви не включите телефон, не виключите його, не розблокуєте. Це маса незручностей, і похід в сервісний центр видається чи не єдиним рішенням.

Що ж, давайте спочатку розглянемо причини через які може знадобитися ремонт кнопки блокування айфона:

  1. Гаджет сильно впав або ви надто агресивно натиснули на цю ж кнопку. Словом, маються на увазі механічні пошкодження, які й привезли до несправності. Завжди користуйтесь захисним чохлом, принаймні при падінні буде ймовірність, що девайс залишиться цілим.
  2. В місце де розташована кнопка потрапила волога, пил, чи будь-який бруд. Це також може призвести до проблем.
  3. Несправність шлейфа, який відповідає за роботу кнопки. Тут причин може бути кілька, як дві вищеперелічені так і банально збій програмного забезпечення.

Звичайно ж, якщо не працює кнопка блокування iPhone, то в цілому гаджетом реально користуватися, однак вам дуже швидко це набридне. Здійснити ремонт айфон внезалежності від складності неполадок можна у нашому СЦ “Майстерня”, причому у найкоротші терміни.

Працюємо для Вас
Наша основна мета – це якісна робота та задоволений клієнт! Тому ми багато працюємо, аби наші відвідувачі завжди мали змогу до нас зайти. Навіть коли усі закриті – ми працюємо!
Щодня, без вихідних, із 09:00 і до 21:00, чекаємо Вас у “Майстерні”!

Чи можна самостійно відремонтувати кнопку блокування iPhone?

Багато хто намагається самостійно реанімувати свій гаджет. Наприклад, якщо айфон впав у воду, то дехто пробує його розкручувати, сушити і так далі. Зазвичай це марна справа. Однак, що стосується кнопки блокування, то один лайфхак є.

Отож, якщо ви вважаєте, що вам потрібно ремонтувати айфон через те, що кнопка блокування не реагує на дотик, то перш ніж йти в сервісний центр спробуйте наступне:

  • Зайдіть в налаштування гаджета;
  • Перейдіть у вкладку “Основні”, а потім в Універсальний доступ;
  • Шукайте функцію AssistiveTouch і активовуйте її.

Після цього на екрані з’явиться електронна альтернатива основній кнопці, котра може виконувати її функції. Хтозна, можливо комусь цього буде достатньо, якщо ж ні, тоді наші спеціалісти залюбки протягом одного дня замінять зламану деталь, і айфон стане як новенький.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

Подзвоніть нам

ВІДПРАВТЕ Online заявку

Відремонтувати iPhone в Луцьку в СЦ “Майстерня”: чому ми?

Хочете якість у поєднанні з оптимальною ціною? Цікавить наявність гарантії на отриману послугу? А може ви хочете відремонтувати свій гаджет всього лиш в межах одного максимум двох днів? Всі ці запити нам під силу задовольнити.

А ще ми маємо широкий асортимент оригінальних деталей, тож можете не хвилюватися, що ремонт відтерміновується у зв’язку з нестачею потрібної запчастини. Є й висококласні копії, котрі по всіх параметрах підходять до техніки Apple.

Також, наш СЦ “Майстерня” співпрацює з клієнтами з усіх українських міст. Всього лиш зв’яжіться з нами по телефону чи сайту і отримайте подальші інструкції щодо подальшої співпраці.

Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

Контактні телефони

+38 099 75 00 996

+38 068 35 97 590

Наша адреса

проспект Волі, 12

місто Луцьк

Години роботи

Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

Нд.: 10:00 - 17:00

МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

Б/У iPhone