ЛайфхакиПослуги

Що робити, якщо забули код пароль розблокування iPhone?

Продукція компанії Apple використовує найсучасніші засоби безпеки. Наприклад, якщо ви забули пароль від вашого icloud, тоді повністю відновити роботу телефону неможливо. У випадку коли ви забули код розблокування можна досить легко відновити роботу апарату і в цій статті ми детально розберемось як це зробити.

Якщо у вас встановлено iOS та ви 6 разів неправильно ввели код пароль тоді пристрій буде заблоковано а на дисплеї з’явиться повідомлення про відключення пристрою. Далі буде приведена інструкція по відновленню доступу до системи.

Чи збережемо ми дані?

 • Якщо до втрати коду ви робили синхронізацію з iTunes, та зберегли резервну копію даних – тоді дані залишаться;
 • Якщо ви не зберігали резервну копію даних, тоді при відновленні доступу, з телефону видалиться уся інформація та налаштування.
 • Якщо не виходить провести синхронізацію або смартфон не підключається до iTunes – увімкніть режим відновлення;

Видалення даних та паролю за допомогою iTunes

У разі якщо ви раніше синхронізовували свій телефон з програмою iTunes – можна відновити код за допомогою неї, при цьому з пристрою буде стерта вся інформація. Інструкція приведена нижче:

 • Підключити телефон до комп’ютера з MacOS або Windows;
 • Відкрити iTunes, дочекатись закінчення синхронізації;
 • Після закінчення, натисніть “Відновити”;
 • Під час процедури має з’явитись вікно налаштування, у ньому натисніть кнопку “Відновити з копії”;
 • Оберіть свій айфон, також виберіть резервну копію яка найкраще вам підходить;

Після цього можна буде увести новий пароль для входу та користуватись пристроєм.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

ВІДПРАВТЕ Online заявку

Режим відновлення для стирання даних та зміни паролю

Якщо ви ніколи не налаштовували функцію “Знайти айфон” та не проводили синхронізацію, тоді потрібно буде видалити дані та пароль за допомогою режиму відновлення.

 • Підключіть айфон до MacOS або Віндовс, відкрийте iTunes;
 • Після підключення перезавантажте пристрій;
 • Якщо у вас iphone 8, 8 plus, X, тоді потрібно натиснути та швидко відпустити кнопку збільшення гучності, після цього натисніть та відпустіть кнопку зменшення гучності. Потім натисніть кнопку увімкнення та тримайте її нажатою до моменту поки не з’явиться логотип режиму відновлення (шнурок синхронізації та з верху значок iTunes);
 • На пристроях iphone 7, 7 plus, натисніть кнопку увімкнення та зменшення гучності та тримайте поки не з’явиться екран режиму відновлення;
 • На більш ранніх моделях iphone, ipad, ipod потрібно одночасно натиснути кнопку “home” та кнопку увімкнення та тримати до тих пір поки смартфон не увійде у режим відновлення;
 • Коли з’явиться вікно з пропозицією відновити або оновити – натисніть кнопку “Відновити”;

Після цього iTunes проведе розархівування даних та завантажить усе необхідне програмне забезпечення. Вся процедура займе не більше 40 хвилин. Після цього телефон потрібно знову буде перезавантажити та підключити телефон до комп’ютера для коректного завершення процедури.

Варто зазначити що якщо у вас нема необхідного досвіду у такому ремонті – не варто самостійно займатись ним, ви ризикуєте перетворити ваш смартфон у “цеглину”, тобто він навіть не буде вмикатись. Якщо ця інструкція для вас є дуже складною, можете звернутись до професійного сервісного центру для допомоги. Відновити пароль iPhone у Луцьку можна у сервісному центрі “Майстерня”. У нас працюють хороші спеціалісти з програмного забезпечення Apple, вони мають необхідну кваліфікацію та досвід для усунення такої несправності.

Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

Контактні телефони

+38 099 75 00 996

+38 068 35 97 590

Наша адреса

проспект Волі, 12

місто Луцьк

Години роботи

Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

Нд.: 10:00 - 17:00

МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

Б/У iPhone