ЛайфхакиПослугиСтатті

Система розумний дім – технологія економії, зручності і комфорту високого рівня.

Системою “розумний дім” можна обладнати будь-яке помешкання, навіть звичайну однокімнатну квартиру, в не залежності від року будівництва. Для деяких людей здається що така система це щось з області фантастичного майбутнього, або це примха багатіїв. Але це вже давно не так. Будь-яку оселю можна зробити більш комфортною використовуючи сучасні технології.

Опалення, освітлення, водопровід, сигналізація в квартирі – все це можна підпорядкувати централізованому контролю за допомогою системи “розумний дім”. Хочете, щоб по вечорам у вітальні вмикалось верхнє світло, а вдень горіла тільки настільна лампа у кабінеті? Віддаєте перевагу зимою гріти ноги у кріслі на кухні, а осіню не бажаєте мерзнути в спальні? Хочете мати змогу через інтернет увімкнути обігрівач на дачі, щоб приміщення прогрілось до вашого приїзду? Або, скажемо, хочете щоб вас сповіщали за допомогою СМС про непередбачувані відключення електроенергії або про сигналізацію яка спрацювала? Встановлення системи “розумний дім” в Луцьку пропонує сервісний центр “Майстерня”.

На що здатен “розумний дім”? Те що не вмієте/не любите ви: економити.

“Розумний дім” може більш раціонально використовувати житлові мережі та системи: можна синхронізувати роботу кондиціонера та системи опалення щоб тепло дарма не гасилось. А коли ви покидаєте дім, світло у всіх кімнатах буде відключено а опалювальна система перейде у енергозберігаючий режим та не буде розігрівати вашу оселю коли в ній нікого нема що значно заощадить вам кошти.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

ВІДПРАВТЕ Online заявку

“Розумний дім” як синонім безпеки: це дійсно важливо

“Розумний дім” – це не тільки комфорт і раціональність, це безпека в тому ж числі. Якщо ви їдете у відпустку або на довго покидаєте дім, систему можна налаштувати так, щоб світло періодично вмикалось, створюючи ефект присутності – це дуже важливий момент для забезпечення безпеки дому. А картину з камер відео нагляду завжди можна отримати на мобільний телефон – і бути в курсі того, що відбувається в домі, де би ви не знаходились.

Звісно ж, безпека дому – це захист не тільки від зовнішнього вторгнення але і від аварій. “Розумний дім” дає можливість вберегти житло і від цього. Хороший приклад – застосування датчиків витоку. Дізнатись про витік води у ванній ви зможете від сусідів, вже залитих та оцінюючих збитки. А можете за допомогою мобільного сповіщення про те, що вода в трубі була перекрита, тому що на підлозі у ванній її було трохи більше ніж потрібно. Погодьтесь, різниця суттєва.

Що включає в себе така система?

“Розумний дім” – єдина мережа керування в домі, офісі, квартирі або будівлі, яка включає в себе датчики, керуючі елементи та виконавчі пристрої. Керуючі елементи приймають сигнали з датчиків і контролюють роботу виконавчих пристроїв, діючи згідно заданим алгоритмам та об’єднуючи наступні системи:

 • Опалення будинку (Шляхом радіаторів або теплих підлог);
 • Вентиляція і кондиціонування;
 • Охоронна та пожежна сигналізація;
 • Контроль аварійних ситуацій: витік води, газу, аварії в електромережі;
 • Відео-нагляд (локальне і віддалене);
 • Керування внутрішнім та вуличним освітленням;
 • Керування обігрівом зливової каналізації, ступенів сходів і доріжок;
 • Керування системами авто поливу зелених територій;
 • Керування воротами і шлагбаумами;
 • Керування шторами та жалюзі;
 • Віддалений моніторинг і керування усіма системами дому через інтернет;

Орієнтовна ціна коплектуючих разом з монтажем та тех. підтримкою

“Розумний дім” економить один з найважливіших ресурсів – час! Системи позбавляють користувачів від щоденних рутинних занять по керуванню та контролю за технікою та обладнанням, роблять дім зручним.

Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

Контактні телефони

+38 099 75 00 996

+38 068 35 97 590

Наша адреса

проспект Волі, 12

місто Луцьк

Години роботи

Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

Нд.: 10:00 - 17:00

МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

Б/У iPhone