Лайфхаки

Телефон почав працювати повільніше, ніж раніше?

З часом смартфони – флагмани минулих років починають працювати повільніше та зі збоями. Це повязано з тим що з часом виходять все більш “продвинуті” додатки та ігри які потребують все більших ресурсів телефону. Тут, для вас, ми зібрали декілька порад як можна прискорити роботу айфону.

Отож, що потрібно для того аби Ваш телефон працював швидше і у вас не виникало “підвисань”.

Позбавитись від старих фотографій

Видалення непотрібних фотографій є хорошим способом прискорення роботи. Часто трапляється так, що користувач зберігає сотні фотографій у пам’яті апарату – набагато ефективніше синхронізувати їх з iphoto на комп’ютері, або завантажити на icloud з наступним видаленням цих фото.

Видалити “важкі” додатки

Чим більше програм встановлено на смартфоні – тим повільніше він буде працювати. Для того щоб побачити скільки пам’яті забирає кожен додаток потрібно зайти в меню Налаштування – Основні – Статистика. Потім видалити ті які займають багато місця але в той же час вони вам не потрібні.

Виконати чистку повідомлень

Можливо, ви цього не знали, але велика кількість СМС та повідомлень у месенджерах – сповільнюють роботу системи. Проведіть чистку і ви помітите приріст у швидкості роботи.

Очистка кешу Safari

При користуванні інтернетом, браузер зберігає деякі дані з веб-сторінок в кеш пам’ять. Щоб трохи збільшити швидкість роботи смартфону, проведіть чистку цих файлів, це робиться легко в налаштуваннях Safari.

Відключення авто-оновлення додатків

Інколи, причиною повільної роботи айфона може бути фонове оновлення програм. Ми пропонуємо завантажувати оновлення вручну. Для цього потрібно змінити налаштування оновлень:  Налаштування – iTunes – App Store – Автоматичні завантаження. Відповідні перемикачі мають бути у позиції “Відключено”.

Очищення оперативної памяті

Багато додатків які працюють у “фоні” забирають велику частину ресурсів оперативної пам’яті та процесора. Наприклад, якщо ви закрили якусь гру це не означає що вона перестала працювати, вона продовжує виконуватись і це можна побачити в диспетчері запущених додатків. Це дуже схоже на те як користувачі зупиняють роботу програм на десктопних комп’ютерах, смартфони тут нічим не відрізняються

Відключення автоматичного режиму будь-яких налаштувань

Щоб айфон працював швидше, його потрібно налаштовувати вручну. Тому всі автоматичні дії в любих налаштуваннях, програмах варто відключити. Наприклад, автоматичний пошук Wi-Fi або автозавантаження сповільнюють роботу пристрою, тому ця функція теж повинна бути відключена.

Періодичний перезапуск телефону

Смартфон – це практично кишеньковий комп’ютер і відноситись до нього треба відповідно. Звичка ніколи не відключати телефон з’являється дуже легко, але періодичне перезавантаження ще нікому не зашкоджувало. Точно так само як і відключення фонових програм допомагають пришвидшити роботу пристрою так і перезапуск допомагає звільнити від навантаження додаткові ресурси, які могли бути зайнятими різними системними процесами.

Уважність з встановленням оновлень

Розробники часто виправляють помилки в додатках, недоліки в безпеці, для цього вони випускають нові релізи оновлення програмного забезпечення. Деякі баги призводять до надмірної витрати ресурсів, тому до великих пакетів оновлень варто відноситись уважно. Останні версії iOS на старих моделях айфон можуть працювати дуже повільно, оскільки “залізо” яке встановлено в них просто фізично не здатне на належному рівні взаємодіяти з новим “софтом”.

Завантаження резервної копії

Якщо iphone починає “тормозити” та всі вищеописані методи не допомагають, залишається варіант завантаження резервної копії з тих часів коли ваш смартфон працював добре. Для того щоб це зробити, потрібно підключити ваш телефон до комп’ютера, запустити iTunes, вибрати в меню потрібну резервну копію та встановити її. На сайті Apple розміщені детальні інструкції по відновленню iphone.

Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

Контактні телефони

+38 099 75 00 996

+38 068 35 97 590

Наша адреса

проспект Волі, 12

місто Луцьк

Години роботи

Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

Нд.: 10:00 - 17:00

МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

Б/У iPhone