Лайфхаки

У айфонах буде світитись “яблучко”

Надкушене яблуко вже давно асоціюється з інноваційною компанією з Купертіно – Apple. У 1999 році фірма почала підсвічувати свій логотип на своїх ноутбуках, що збільшило впізнаваність бренду та престиж, оскільки така функція дуже ефектно виглядає коли навколо недостатньо освітлення. Починаючи з 2015 року ноутбуки Apple почали випускатись без підсвітки логотипу за для зменшення товщини корпусу.

Є інформація що айфони наступного покоління будуть оснащуватись пісвіткою заднього логотипу, також ця підсвітка буде використовуватись як нагадування про пропущені дзвінки, повідомлення та іншу корисну інформацію.

У патенті йде мова про те що користувачі зможуть налаштовувати світіння в залежності від типу інформації (СМС, будильник, дзвінок), також можна буде міняти яскравість та тривалість.

Варто також зазначити що ця новина базується на патенті зареєстрованому компанією Apple, тому нема точної інформації що така функція з’явиться в нових пристроях, але його наявність говорить про те що фірма працює над введенням нових інновацій через відсутність яких її останнім часом часто критикують.

Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

Контактні телефони

+38 099 75 00 996

+38 068 35 97 590

Наша адреса

проспект Волі, 12

місто Луцьк

Години роботи

Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

Нд.: 10:00 - 17:00

МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

Б/У iPhone