Найчастіші поломки iPhone

Тихий або не працює динамік

Ми розповідаємо про найпоширеніші неполадки, які можуть траплятися з технікою Apple. Працюючи вже доволі довго у цій сфері, ми маємо можливість сформувати певну статистику поломок, і одним з найчастіших звернень, є проблема коли в айфоні перестав працювати динамік, або ж працює він надто тихо.

Звичайно ж, коли не працює динамік у iPhone, то повноцінна робота з ним неможлива. Це викликає масу незручностей і просто змушує звертатися у сервісний центр. Але чому така проблема може статися? Розповідаємо про найпоширеніші причини, та можливі способи їх попередження.

Чому в айфон тихий динамік: основні причини

Якщо вам потрібен ремонт iPhone у Луцьку, рекомендуємо звертатися саме у наш СЦ “Майстерня” адже ми знаємо абсолютно все про цю техніку і усуваємо будь-які несправності в межах одного дня. Тепер ж повернемось до причин, котрі викликають проблеми в роботі з динаміком.

  • Банальне зістарення. Можливо вашому “яблуку” вже багато років? Тоді є ймовірність, що динамік просто банально вийшов з ладу у зв’язку з своїм віком. Його звичайно ж можна замінити.
  • В динамік потрапило багато пилу або сміття. Якщо мова про дівчат, то інколи в динамік може потрапити навіть тональний крем, кількість котрого з часом накопичується і відповідно звук стає нестерпно тихим. Банальна чистка допоможе вирішити цю проблему. Однак чистку має проводити спеціаліст, в жодному разі не проводьте таких маніпуляцій вдома.
  • Динамік в айфоні став тихим після сильного падіння, або удару. Є вірогідність, що всередині пошкодилась якась важлива деталь, і її потрібно замінити.
  • У динамік потрапила вода, що призвело до корозії внутрішніх деталей.
  • Інколи подібну проблему може викликати збій у програмному забезпеченні, ненадійні додатки, тощо.

В будь-якому випадку, рекомендуємо не чекати змін, а одразу ж звертатися до спеціалістів. Тому що, якщо причина наприклад у потраплянні вологи в динамік, то не факт, що з часом не почнуть окислюватися й інші внутрішні деталі, а відповідно ви обійдетесь не лише ремонтом динаміка.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

ВІДПРАВТЕ Online заявку

Заміна динаміка на iPhone: чому СЦ “Майстерня”?

Якщо вам потрібна чистка динаміка в айфон або ж його повна заміна, рекомендуємо звертатися саме до наших спеціалістів.

Ми проведемо безкоштовну діагностику у вашій присутності та точно скажемо шляхи вирішення проблеми. Після того, як будуть узгоджені всі нюанси, ми беремося за ремонт iPhone і ще цього ж дня, або максимум на наступний повертаємо вам готовий девайс.

Серед переваг котрі ми виділяємо і котрі підтверджують наші клієнти, наступне:

  1. Швидкий фідбек кожному хто до нас звертається. Ми не змушуємо нікого чекати і завжди намагаємось максимально оперативно відповісти та допомогти абсолютно всім;
  2. Наявність гарантії на всі виконані послуги. А що ще може краще підтвердити якість виконання робіт?!;
  3. Широкий асортимент професійного обладнання, що дозволяє нам братися за найскладніші і клопіткі процеси, а ще завжди великий асортимент оригінальних запчастин. Вам не доведеться чекати поки з’явиться в наявності потрібна деталь.

Також для багатьох стане бонусом те, що ми працюємо без вихідних. Погодьтеся, техніка не обирає коли їй ламатись.

Звертайтесь у наш СЦ “Майстерня” і ми виконаємо ремонт iPhone швидко, якісно та за оптимальною ціною.

Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

Контактні телефони

+38 099 75 00 996

+38 068 35 97 590

Наша адреса

проспект Волі, 12

місто Луцьк

Години роботи

Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

Нд.: 10:00 - 17:00

МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

Б/У iPhone