Ремонт

Ваш iPhone швидко розряджається або не вмикається?

Не дивлячись на високу якість продукції Apple, їхня техніка досить чуттєва до перепадів напруги та неякісних зарядок, що призводить до різного роду несправностей. Наприклад через дешеву зарядку ваш айфон буде сильно сильно грітись. Якщо iphone не заряджається, не вмикається, або навіть із оригінальним зарядним айфон сильно гріється, то причиною може бути несправний контролер живлення.

Ціна заміни контроллеру живлення

Назва моделі
Ціна послуги
iPhone 5 / 5s / 5c
від 800 грн.
iPhone 6 / 6+ / 6s / 6s+
від 1000 грн.
iPhone 7 / 7+ / 8 / 8+
від 1400 грн.
iPhone X / XS / XR / XSmax
від 2000 грн.
Залиште свій номер телефону і ми проконсультуємо Вас та зробимо діагностику Вашого телефону.
[ да, абсолютно безкоштовно! ]

Залишити заявку

  Як відбувається ремонт контролера живлення?

  Професійна заміна несправного елементу включає в себе наступні етапи:

  • Розбір телефону;
  • Діагностика всіх вузлів щоб переконатися у несправності контролера;
  • Прогрів чіпа паяльним феном зверху та підігрів плати знизу для більш якісного демонтажу несправного елементу;
  • Демонтаж несправного елементу та очищення місця пайки;
  • Нанесення BGA – припою на новий елемент;
  • Монтаж нової мікросхеми на місце;
  • Перевірка роботоздатності пристрою з новим контролером;

  Що таке контролер живлення?

  Це невелика мікросхема яка відповідає за розподіл та споживання електроенергії,її функції полягають у наступному:

  • Приймати сигнали від кнопок увімкнення, регулювання гучності, перемикача вібро
  • Слідкувати за температурою акумулятора
  • Забезпечувати струмом процесор
  • Живити електроенергією іншу периферію
  Це один з ключових елементів без якого телефон взагалі не буде працювати.
  Він кріпиться до плати на так звану BGA – пайку, яка являє собою дрібні кульки припою, що з’єднують контакти материнської плати та мікросхеми. В сучасній техніці така технологія дуже розповсюджена.

  Чому Ваш айфон почав працювати не коректно?

  Поломка може з’явитися через корозію після потрапляння вологи, або при використанні неоригінального зарядного пристрою.Користуючись дешевою зарядкою, є ризик виникнення короткого замикання,  це призведе до поломки чіпу. Також причиною виходу з ладу може послужити механічна дія – при ударі контакти елементу можуть відірватися від плати, після чого пристрій перестане вмикатись. Це найбільш розповсюдженні фактори, однак, у несправного акумулятора ознаки подібні коли він некоректно працює. Наш сервісний центр “Майстерня”, проводить  безкоштовну діагностику щоб виявити точну причину несправності, а якщо потрібно – ми можемо замінити контролер живлення за короткий час.

  Що робити щоб контролер не ламався?

  Використовуйте оригінальні зарядні пристрої. Дешеві, неоригінальні зарядки мають цілий ряд недоліків – від високочастотних пульсацій на виході 5В до банального перегріву або короткого замикання через неякісну ізоляцію дротів. Якщо ви використовуєте портативні зарядні пристрої то старайтесь купляти їх тільки тих виробників яким Ви довіряєте, або можете придбати повер-банки в магазинах які дають гарантію на них. Також носіть телефон у чохлі щоб при падінні він зменшив негативні наслідки удару.Захищайте Ваш гаджет від потрапляння вологи, так як вона може спричинити не тільки несправністьмікросхеми живлення а й несправність всього пристрою та виникнення корозії на платі.

  ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

  Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

  ВІДПРАВТЕ Online заявку

  Після того як наші майстри переконаються у правильній роботі пристрою, почнеться фінальний, не менш важливий етап. Смартфон буде покладено на зарядку та буде відслідковуватись динаміка зарядки, а після того, розрядки акумулятора. Якщо всі показники будуть в межах норми, телефон буде зібраний та відданий клієнту. Вихід з ладу мікросхеми живлення не відноситься до категорії поломок які можна усунути самостійно. Для ремонту потрібні спеціальні інструменти, мікроскоп, паяльна станція та висока точність майстра, оскільки він має справу з дуже дрібними деталями. Наші майстри сервісного центру “Майстерня” часто стикаються з такими поломками, тому вони мають значний досвід щоб відновити зламаний апарат.

  Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

  Контактні телефони

  +38 099 75 00 996

  +38 068 35 97 590

  Наша адреса

  проспект Волі, 12

  місто Луцьк

  Години роботи

  Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

  Нд.: 10:00 - 17:00

  МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

  Б/У iPhone