Послуги

На що варто звернути увагу обираючи iPhone, список для перевірки

Смартфони – незамінні прилади, без яких в сучасному світі непросто. iPhone підкорили багатьох користувачів своєю якістю, швидкістю роботи і зручністю у користуванні. На жаль, вони не захищені від негативного впливу навколишнього середовища і вони мають властивість виходити з ладу. Після поломки гаджету, обов’язковим етапом в його ремонті являється діагностика. Тільки з допомогою професійної перевіркиiphone в нашому сервісному центрі – реально виявити достовірну причину поломки і визначити складність подальшого ремонту. При діагностиці, спеціалісти перевіряють навіть ті функції про які невідомо звичайному користувачу. Не визначились з сервісним центром? “Майстерня” – ваш найкращий вибір.

Що необхідно перевірити в iPhone?

Для того щоб провести якісну діагностику, необхідно тримати перед собою наступний список та слідувати всім пунктам щоб нічого не пропустити.

 • Перевірка фізичних кнопок та перемикача “вібро”. Сюди входить кнопка “home”, кнопка “power”, регулювання гучності. Вони мають нажиматись з реакцією апарату та з характерним клацанням, при увімкненні беззвучного режиму повинен спрацьовувати вібро-сигнал.
 • Мережа. При встановленій СІМ-картці, здійснити дзвінок та при цьому можна одразу перевірити наступні два пункти.
Працюємо для Вас
Наша основна мета – це якісна робота та задоволений клієнт! Тому ми багато працюємо, аби наші відвідувачі завжди мали змогу до нас зайти. Навіть коли усі закриті – ми працюємо!
Щодня, без вихідних, із 09:00 і до 21:00, чекаємо Вас у “Майстерні”!
 • Динаміки, мікрофони та гарнітура. Це легко зробити при дзвінку, достатньо мати при собі два телефона. Потрібно подзвонити з одного на інший, піднести їх до лівого і правого вуха та порахувати до 10, роблячи паузи між словами. Всі цифри мають звучати чітко на обох телефонах. Таким чином можна продіагностувати роботу внутрішніх динаміків та мікрофону. Щоб переконатись у роботі зовнішнього динаміку та мікрофону, необхідно увімкнути гучний зв’язок та повторити процедуру.
 • Датчик приближення. При дзвінку потрібно закрити рукою верхню частину екрану. Це дасть команду смартфону на відключення дисплею та тачскріну, щоб не було випадкового торкання вухом або щокою.
 • Wi-Fi. Якщо телефон в 10 кроках від роутера показує 1-2 поділки на індикаторі wi-fiсигналу – це означає що wi-fi модуль та антена працюють нормально.
Залиште свій номер телефону і ми проконсультуємо Вас та зробимо діагностику Вашого телефону.
[ так, абсолютно безкоштовно! ]

Залишити заявку

  • Камера та спалах. Для перевірки потрібно сфотографувати темну площину зі спалахом. На фотографіях спалах має розповсюджуватись від центру до країв та не засвітлювати один з кутів зображення. При зйомці на близькій відстані – камера має самостійно фокусуватись. Не забуваємо про фронтальну камеру. На отриманих фотографіях потрібно перевірити чи немає темних плям або смуг.
  • Перевірка дисплею.Для того щоб переконатись що екран якісний та правильно встановлений, достатньопри вимкненому дисплеї легко понатискати біля динаміку та кнопки “home”. Якщо з’являються плями на дисплеї – це означає що він не якісний або неправильно встановлений. Також на ньому не повинно бути битих пікселів (яскравих, кольорових точок які добре помітні на фонах різного кольору)
  • Роз’єм зарядки. Якщо при підключенні телефону до USBкомп’ютер відреагував характерним звуком та зарядив його хоча б на 1% – перевірку можна вважати успішною. В самих ранніх моделях айфондо 4S цей роз’єм передавав ще й аналоговий звуковий сигнал. Це означає що він має передавати звук при підключенні його до док-станції з динаміками.Також потрібно оглянути роз’єм на наявніть бруду та пилу в середині.

  Як можна зробити повну діагностику iphone?

  Якщо ви купляєте гаджет “з рук” , щоб не придбати неякісний апарат, хорошою ідеєю буде здати його на повну діагностику в Apple Center “Майстерня”. В ньому висококваліфіковані майстри перевірять роботоздатність вашого гаджету та дадуть необхідні рекомендації. У нас ви зможете здати свій айфон на діагностику абсолютно безкоштовно та максимум через годину ви отримаєте результат.

  Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

  Контактні телефони

  +38 099 75 00 996

  +38 068 35 97 590

  Наша адреса

  проспект Волі, 12

  місто Луцьк

  Години роботи

  Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

  Нд.: 10:00 - 17:00

  МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

  Б/У iPhone