Лайфхаки

Як збільшити час роботи акумулятора протягом дня?

iPhone давно став культовим смартфоном, але ще не всі користувачі знають як користуватись ним на повну. Хоч автономність пристрою одна з найвищих на ринку, все ж людям не подобається що його постійно потрібно заряджати. В цій статті ми розкажемо Вам, як значно підвищити час роботи телефону та зменшити час зарядки.

Режим “У літаку”

Якщо Вам потрібно, щоб телефон як умога швидше зарядився і Ви спішите, можете увімкнути режим “У літаку”, завдяки цьому телефон буде заряджатись у 2 рази швидше, адже радіомодуль забирає багато енергії з акумулятора. Також цей метод спрацьовує, якщо вам потрібно зберегти заряд. Коли увімкнути цей режим при користуванні, то телефон пропрацює значно довше. Але у цього методу є і негативний бік: до Вас не зможе ніхто додзвонитись, тому якщо ви хочете переглянути фотографії в дорозі або пограти в гру можете скористатись цією порадою, але тільки не в тому випадку коли ви чекаєте важливого дзвінка.

Також режим у літаку варто вмикати коли сигнал відсутній або слабкий, адже в цьому випадку телефон витрачає багато енергії для пошуку мережі.

Звуки і вібро

Для збільшеня часу роботи батареї можете відключити вібросигнал. Всім відомо, що якість звуку в айфонах є взірцем для багатьох виробників, тому навіть якщо Ви зменшете гучність вхідного дзвінка – Ви почуєте його, крім того це економить заряд батареї.

Яскравість екрану

Підсвітка диплею потрібна щоб розпізнати, що відбувається на ньому при яскравому світлі або сонці, також вона витрачає дорогоцінну енергію. В налаштуваннях можете зменшити час увімкненої підсвітки, кілька секунд буває достатньо. Також всі сучасні айфони обладнані датчиками освітленності, увімкніть його і підсвітка буде підлаштовуватись під освітлення, цу також зекономить енергію.

Непотрібні функції

Старайтейсь не використовувати спалах та камеру, якщо вам потрібно зекономити заряд. Підсвітка камери виснажує акумулятор. Також не відкривайте додатки які витрачають багато ресурсів смартфону, періодично припиняйте роботу програм та ігор в диспетчері задач, це зменшить навантаження на оперативну память та на живленя.

Анімовані заставки

Анімація швидше витрачає заряд  акумулятора. По можливості ставте чорну картинку на головний екран. Дисплеї AMOLED витрачають менше енергії при відображені чорних кольорів замість білих.

Заряджайте акумулятор правильно

Більшість сучасних телефонів працюють від літій-іонних батарей, тоді, як старі в основному використовують нікель-кадмієві. Подивіться ярличок на задній стороні акумулятора, або прочитайте інструкцію до телефону, щоб визначити, який тип батареї використовується в Вашому телефоні.


Нікелеві батареї (NiCd або NiMH) в цілому не страждають від феномену «ефекту пам’яті», судячи з опису в Вікіпедії та інших джерелах, термін «Ефект пам’яті» став широко поширеним міфом, що описує всі несправності NiCd батарей (і інших типів батарей), в більшості випадків наштовхують користувачів до розряду батарей і подальшу їх «калібрування». Термін служби літієвих-іонних батарей можна продовжити, зберігаючи їх заряд і постійно підзаряджаючи. Вони не вимагають калібрування. Незалежно від типу батареї, використовуйте зарядні пристрої, спеціально призначені для вашого акумулятора. Від інших типів блока живлення акумулятор може нагріватись та виходити з ладу.

Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

Контактні телефони

+38 099 75 00 996

+38 068 35 97 590

Наша адреса

проспект Волі, 12

місто Луцьк

Години роботи

Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

Нд.: 10:00 - 17:00

МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

Б/У iPhone