Заміна

Не працюють динаміки? Якою буде ціна заміни динаміків на iPhone у Луцьку?

Смартфони фірми Apple славляться своїм прекрасним стереофонічним звуком з динаміків та навушників. Вихід з ладу музикального динаміку не є критичною несправністю, навіть без нього можна користуватись телефоном, а музику слухати через гарнітуру. Що дійсно може принести незручність – це пропущений важливий дзвінок або будильник який не спрацював. Якщо ламається розмовний динамік, тоді телефоном не можливо користуватись звичним чином, розмовляти ви будете тільки через гучномовець.

Взагалі такі дрібні поломки дратують найбільше звичайних користувачів, адже телефон ніби не зламаний але користуватись ним, як раніше, вже не можна. Тому таку несправність варто виправити, звернувшись до професійного сервісного центру.

Симптоми та причини виходу з ладу динаміків

Ознаки які будуть тут приведені, можуть підходити, як для розмовних динаміків так і для поліфонічних:

Працюємо для Вас
Наша основна мета – це якісна робота та задоволений клієнт! Тому ми багато працюємо, аби наші відвідувачі завжди мали змогу до нас зайти. Навіть коли усі закриті – ми працюємо!
Щодня, без вихідних, із 09:00 і до 21:00, чекаємо Вас у “Майстерні”!

Причин є безліч, в основному через вплив зовнішніх факторів, потрапляння вологи, пилу, бруду, також це може бути програмний збій.’

Часто на отворах гучномовця збирається пил, ці частинки потрапляють на нього. При підвищенні рівня гучності вони починають “стрибати” разом з роботою динаміку – це спричинює хрипіння. Конструкція гучномовця передбачає використання дуже тонких матеріалів, дрібних дротів та магнітів. Це спричинює таку хрупкість елементу перед зовнішніми чинниками. При попаданні вологи в середину апарату починаються процеси корозії та окислення, в тому числі утворюються окисли на обмотці динаміка що спричинює його поломку.

Порядок проведення ремонту

Що упевнитись у чому саме проблема, у несправній аудіостистемі чи проблема з мікросхемою аудіокодеком – потрібно провести детальну діагностику та дотримуватись певного плану перевірки щоб зробити правильні висновки:

 • Первинна діагностика, прослуховування звуків на різних рівнях гучності, перевірка розмовного динаміку та гучномовців;
 • Пошук несправності за допомогою мультиметра. Перевірка цілісності обмотки динаміків шляхом прикладання щупів тестера на обидва контака. При справній обмотці на ній має бути невеликий опір (на слуховому 20-30 Ом, на поліфонічному 6-9 Ом);
 • Перевірка наявності контакту з платою;
 • Заміна несправних елементів;
 • Перевірка роботоздатності, збірка телефону та фінальна перевірка всіх функцій, підготовка до передачі клієнту;
Залиште свій номер телефону і ми проконсультуємо Вас та зробимо діагностику Вашого телефону.
[ так, абсолютно безкоштовно! ]

Залишити заявку

  Ремонт динаміка iPhone у Луцьку

  При виникненні проблем з роботою аудіо системи радимо звернутись до нашого сервісного центру “Майстерня”. Ми приймемо його на безкоштовну діагностику та максимум через годину Ви отримаєте висновок від досвідчених майстрів. Наші менеджери допоможуть Вам у вирішенні проблеми, Вам розкажуть про терміни та ціну ремонту. Наші майстри володіють усіма необхідними навичками та інструментами для якісної заміни несправних елементів. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини які є у нас в наявності, тому ремонт може зайняти менше 3 годин і ви зможете забрати ваш апарат в той же день.

  Що робити, щоб динаміки не ламалися?

  Носіть телефон в протиударному чохлі, не допускайте потрапляння вологи в середину. Старайтесь тримати свої пристрої в чистоті, адже бруд та пил частіше всього виводять з ладу динаміки. Достатньо інколи просто продувати отвори але не прочищайте їх різними щітками з жорстким ворсом, адже він може пошкодити мембрану та обмотку.

  ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?

  Подзвоніть нам +38 099 75 00 996

  ВІДПРАВТЕ Online заявку

  Ми з радістю зробимо для Вас безкоштовну діагностику і проведемо детальний аналіз роботи вашого девайсу. Вам потрібно лише зателефонувати нам і домовитись про консультацію!

  Контактні телефони

  +38 099 75 00 996

  +38 068 35 97 590

  Наша адреса

  проспект Волі, 12

  місто Луцьк

  Години роботи

  Пн. - Сб.: 09:00 - 20:00

  Нд.: 10:00 - 17:00

  МАЙСТЕРНЯ. КОНТАКТИ

  Б/У iPhone