Сервісний центр Apple - Майстерня

Ремонт MacBook Air

Ми займаємось профейсійним ремонтом техніки Apple у Луцьку. Якісне та швидке усунення несправностей Вашого девайсу, також ми надаємо гарантію на виконані нами роботи!

Ознайомитися з переліком послуг
Назва послуги
Час виконання
Діагностика
1 день
Заміна матриці Не працює, тріснула, засвіти, артефакти
1 день
Заміна екрану в зборі Заміна екрану разом із задньою кришкою
1 день
Заміна шлейфу матриці Поява інвертованих кольорів, смуг і ряби
1 день
Заміна акумулятора Швидко розряджається, вимикається, працює тільки від мережі
1 день
Заміна клавіатури Не спрацьовує на натискання, тріск при натисканні
1 день
Чистка після попадання вологи Після чищення від рідини обов'язково проводиться
діагностика
1-2 дні
Чистка від пилу Шумить, гріється, повільно працює, вимикається
2 год.
Частка з заміною термо-пасти Шумить, гріється, повільно працює, вимикається
2 год.
Заміна роз'єму зарядки MagSafe Не реагує на приєднання зарядки
1 день
Заміна накопичувача HDD / SSD Комп'ютер не включається
1 день
Заміна елементів корпусу Потертості, відколи, вм'ятини, деформація
1 день
Заміна AirPort (Wi-Fi модуль) Не працює Wi-Fi, втрачає мережу
1 день
Заміна динаміків Немає звуку, хрипить звук
1 день
Заміна сенсорної панелі (тачпада) Не реагує на натискання
1 день
Заміна куллера Шумить при роботі, не працює
1 день
Ремонт ланцюга живлення Неможливо зарядити, не включається
1 день
Відновлення материнської плати Не включається, при завантаженні входить в режим розробника
2 дні
Зняття паролю ОС Забули пароль для активації користувача
1 день
Розблокування EFI Заблокований вхід в систему, пароль не підходить
2 дні
Аварійне оновлення і відновлення ОС
1 день
Залиште свої дані і ми проведемо для Вас діагностику та розповімо про роботу вашого девайсу або ж складемо оцінку вартості ремонту.
[ Так, абсолютно безкоштовно! ]

Залишити заявку

  Чому ми найкращий сервіс?

  Наша основна мета – це якісна робота та задоволений клієнт! Тому ми багато працюємо, аби наші відвідувачі завжди мали змогу до нас зайти.

  Графік роботи

  Ми працюємо навіть тоді, коли інші закриті: Пн. - Сб. із 9:00 до 20:00, Нд. із 10:00 до 17:00

  Доступні ціни

  У нас найменші ціни на ринку, а ще Ви можете отримати знижку 10% при замовленні на сайті.

  Якість виконання

  Ми якісно виконуємо свою роботу, тому сміливо даємо гарантію на усі послуги, що ми пропонуємо.

  MacBook Air – був доволі очікуваною новинкою, котра стала ще потужнішою, ще продуктивнішою і портативнішою. Максимально тонкий корпус, потужний процесор, достойний об’єм пам’яті, сканер відбитку пальця Touch ID і клавіатура Butterfly. А оновлена батарея тепер дозволяє працювати в безперервному режимі і без підзарядки майже 13 годин. Ну кому не сподобається подібний девайс. Потішить MacBook Air користувачів і у плані власної довговічності. Більшість запчастин не виходять з ладу по причині зношування. Найчастіше ремонт MacBook Air у сервісному центрі потрібен з вини самого власника. На клавіатуру розлилась вода, макбук аір впав, або ж трапилися казуси в роботі операційної системи. У нашому СЦ «Майстерня» ми ремонтуємо будь-які неполадки за максимально короткий проміжок часу і за розумну ціну.

  Безкоштовна діагностика MacBook Air у Луцьку

  Щоб визначити причину неправильного функціонування ноутбука, потрібно виконати його повну діагностику. У нашому СЦ «Майстерня» ми з допомогою професійного обладнання виконуємо точну діагностику всього лиш за кілька хвилин, і абсолютно безкоштовно. За результатами діагностики виконуємо ремонт. Проблеми MacBook Air діляться на апаратні (викликані механічним пошкодженням або зовнішніми факторами) і програмні (коли причина некоректної роботи приховується у збої операційної системи).

  Наслідки механічних пошкоджень на MacBook Air

  На жаль, в результаті падіння або удару MacBook Air може вийти з ладу або отримати значні пошкодження. Найчастіше виявляється розбита матриця, може тріснути корпус, а від різкого ривка – пошкодитися роз’єм зарядки. Всі ці несправності реально усунути в умовах нашого сервісного центру. Ми протягом одного дня здійснюємо заміну екрана на макбук аір, проводимо заміну елементів корпусу. Будьте певними, після наших спеціалістів макбук виглядатиме, як новий. І звичайно ж, у підтвердження нашого професіоналізму ми надаємо на кожну виконану послугу тривалий гарантійний талон.

  Що робити якщо на MacBook Air потрапила рідина?

  Ситуація, коли на ноутбук виливається чашка з чаєм чи водою абсолютно не рідкість. Не намагайтеся просушити девайс самостійно. Будь-які затримки можуть призвести до ламання додаткових деталей, котрі від надмірної вологи піддаються корозії.

  Чистка MacBook Air від води у сервісному центрі просто необхідний захід. Інколи доводиться не лише чистити девайс, а й проводити заміну клавіатури, чи ще додаткових комплектуючих. При контакті з водою може вийти з ладу навіть акумулятор. Заміна батареї в макбук триває протягом одного дня, а новий акумулятор обов’язково має бути оригінальним.

  Перевстановлення операційної системи на MacBook Air у Луцьку

  Якщо комп’ютер працює некоректно, не виключено, що проблема пов’язана саме з його операційною системою. Також може знадобитися її оновлення, щоб мати можливість скористатися перевагами свіжої версії. Ми зможемо встановити операційну систему на MacBook Air попередньо зберігши всю важливу інформацію, котра зберігається на пристрої.

  Чи потрібно проводити профілактику неполадок в MacBook Air?

  Єдиною і справді необхідною профілактикою є періодична чистка MacBook Air від пилу та бруду, з можливою заміною термопасти. Якщо подібна профілактика тривалий час не проводилася, власник може помітити часте перегрівання девайсу, погіршення в його роботі, повільніше завантаження програм, а згодом і інші збої. Якщо вчасно не реагувати, кінцевий результат може бути дуже плачевним і призвести до великих затрат в плані ремонту.

  Рекомендуємо проводити чистку від пилу мінімум раз у рік, а також використовувати для роботи з ноутбуком спеціальну охолоджуючу підставку.

  Наш СЦ «Майстерня» вже давно спеціалізується на техніці Apple, тож можете не хвилюватися доручаючи нам свого «яблучного» друга!

   

   

  Б/У iPhone